Wpis z mikrobloga

Mirki z Warszawy, dostałem ofertę pracy tam jako mid programista i nie wiem jaką stawkę podać.
Generalnie programuję zawodowo od 7 lat, ale w technologii "docelowej" (microsoft dynamics AX) prawie 3 lata. Nie mam inżyniera, jedynie kilka certów.


#programista15k #warszawa #csharp #axapta
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luntri: 8k na reke na umowe o prace?

Myślę, że spokojnie taką kwotę na UoP powinieneś otrzymać. Jest szansa na więcej ale jak piszesz nie ogarniasz kwestii biznesowych i prawdziwego programowania nowych funkcjonalności to jest duże pole do poprawy ;-)

Tak jak pisze @1001001 pogadaj z kumplem ile hajsu daja, jak dobry kumpel to swojemu da zarobic ( ͡
  • Odpowiedz
@jurdziol_: No może nie tak że nie ogarniam, trochę lat mimo wszystko w branży jest. Ale zawsze podchodzę sceptycznie do mojej wiedzy, nie ma czegoś takiego jak za dużo researchu :P

Po prostu ilość modułów jest spora, i z każdego idzie być specjalistą, a jako że robię jako "lokals" to najczęściej mi przypada maintenance (bo wiadomo mogę podejść i pogadać co i jak użytkownik zrobił że się z-----o), przez co
  • Odpowiedz
@Luntri: dobrze ze chcesz zmienić firmę! Utkniecie w maintenance na wiele lat może położyć karierę.

Generalnie jeśli teraz wynegocjujesz hajs poniżej rynku i spełnisz oczekiwania to dostaniesz podwyżkę abyś nie uciekł do innej firmy.

Więcej wiary, jak rzezbiles w gównie to dasz radę. W firmie powinien być ktoś kto wskaże kierunek jak coś powinno być zrobione zgodnie ze sztuką. Jeśli nie to później znów szukać nowej firmy ( ͡°
  • Odpowiedz