Wpis z mikrobloga

@vipcypr8: Nie, już kiedyś straciłem MASĘ czasu na kilka k-----k, które mówiły, że nie szukają przygód i nie szukały.

Ogólnie jak się jest Chadem to wtedy się szmaci nawet te "nie szukające przygód" ,ale ja po prostu nie wylosowalem szóstki w loterii genetycznej, więc jest jak jest.
  • Odpowiedz
@Ytarka: Żeby chociaż "chodzenie" dawało duże szanse na s--s to by było ok, ale laski już tyle razy mnie wykiwalt, że nie będę się w to bawil.

Teraz modne jest wśród kobiet mówienie, że facetowi "nie należy się" s--s za "bycie miłym" czyli randkowanie. Skoro ten kontrakt społeczny jest już nieaktualny to po co tracić czas i pieniądze na randkowanie?
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: k-----k ktore ci nie daja? Moze poprostu z toba jest cos nie tak. Tez nie jestem tym super chadem a ze znalezieniem partnerki do seksu nigdy nie mialem problemow. Przy czym poprzeczke staram sie miec ustawiona dosc wysoko.
  • Odpowiedz
@Anty-przegryw: A skąd wiesz czy nie jesteś Chadem? Większość facetów nie ma pojęcia. Na przykład @Ubung to Chad (mały prosty nos, wyraźne poziome brwi + szczęka) a też p-------ł, że nie jest Chadem tylko jest taki fajny i dlatego rucha nastolatki xDD
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: mam ten mistyczny 1,78 wedlug wykopu nie powinienem zaruchac( ͡° ͜ʖ ͡°) oprocz tego nie wiem super brzydki nie jestem. Ale zebym byl mega przystojny to chyba nie. Staram sie o sievie dbac fryzjer dwa razy w miesiacu silownia ale bez wiekszej wczuty.
Nie wiem zawsze myslalem ze k-----a jest ta co sypia z kazdym. Czlowiek cale zycie w niewiedzy. Pozatym ja mam zasade ze
  • Odpowiedz
  • 9
@RoastieRoast no to sorki, jak umawiasz się z pannami i randkujecie, ale one wszystkie, jak jeden mąż nie chcą iść z Tobą do łóżka- coś musi być nie tak z Tobą ¯_(ツ)_/¯

Pójście na randkę to jeszcze nie jest "BRANIE", to dopiero rozpoznawanie terenu. Za samo pójście na randkę nikt nie ma obowiązku zdejmować majtek, jeśli druga strona nas nie pociąga.
  • Odpowiedz
@Ytarka: No co ja poradzę, jestem nieatrakcyjny - mam twarz beta p---y.

ALE ma to swój plus bo laski chcą mieć mnie za "chłopaka". Jest to moc o poniżające, ale dzięki temu mam s--s i nie jestem "przegrywem". Wystarczy położyć uszy po sobie, zaakceptować swój los i grać "chłopaka" a nie faceta od przygodnego seksu.
  • Odpowiedz
  • 8
@Ytarka typ chce mieć harem dup gotowych na ruchanie w każdym momencie prezentując pretensjonalność, kija w dupie i wieczne wyrzuty o kobiet do wszystko, czego tu nie rozumieć, to przecież logiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ytarka: Mam w związku, jak każdy nieatrakcyjny facet. S--s bez związku może mieć tylko elita mężczyzn.

No ok, mogę też się zabawiać z grubymi albo zdeformowanymi kobietami, ale mam zbyt rozwinięty zmysł estetyki na takie zachowania. Spróbowałem i nigdy więcej.
  • Odpowiedz