Wpis z mikrobloga

@Piezoreki: To powiedz, co jest na poziomie? Nasze rodzime disco polo? Powiedz nam czego/kogo słuchać. Typ związany z muzyką jest od dziecka, ma dobry głos, nie używa wynalazków typu auto-tune, nie kozaczy, nie odnosi się ze swoją sławą i bogactwem... ale c--j, wykopek wydał wyrok "beztalencie", bo mu w ucho nie wpadają jego utwory. "nie obchodzi mnie rudy hobbit..." - to po co o tym tutaj piszesz? Nie słuchaj, przełącz
  • Odpowiedz
@Piezoreki to na C--j pytasz skoro jest tak popularny że mimo 8z go nie lubisz to wiesz o nim dużo, pewnie nikomu się nie podoba, a kabze nabijają mu dla jaj
  • Odpowiedz
@Kocurowaty: Na tym, ze muzycznie jest jest bardzo utalentowany. Cztery akordy albo mniej, od zawsze sa wystarczajace zeby nagrac hit. “Let it be” The Beatles, “Under the bridge” Red hot chilli peppers, “can you feel the love tonight” Elton John, “Mardy bun” Arctic Monkeys I setki innych.
  • Odpowiedz
@chomik3: Nie jestem wyrocznią, żeby mówić co jest na poziomie i co kto ma słuchać, dwa, nie obchodzi mnie jego życie, trzy, oceniam produkt końcowy, a tym jest typowa radiowa piosenka nie wyróżniająca się niczym od setek innych, o której każdy zapomni za rok. Mógłby głosem burzyć mury Jerycha, co z tego skoro śpiewa taką papkę.
@Miecz12: Trudno nie wiedzieć, skoro rudy wyskoczy mi niedługo z lodówki tak
  • Odpowiedz
@Kocurowaty: @Kocurowaty: Facet dobrze spiewa. Nie jest najlepszy ale technike spiewania ma dobra. Gra na kilku instrumentach, nie tylko na gitarze. Brzmi dobrze w roznych gatunkach muzycznych. Pisze I komponuje, jest producentem muzycznym. Do tego wydajewsie byc zwyczajnym chlopakiem, ktory nigdy soe nie promowal a slawa sama przyszla. Widocznie jest tym czego masy chca. Mozna nie lubic tego co Ed nagrywa ale mazywanie go beztalenciem jest niesprawiedliwe.
  • Odpowiedz
@Piezoreki: Nie jestem pewien czy tak szybko ludzie o nim zapomną, nie masz pojęcia ile osób użyło jego "Perfect" na np pierwszy taniec na weselu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odnośnie "wyskoczenia z lodówki" - ketchupy pewnie nie będą dostępne w Polsce, więc możesz spać spokojnie. Poza tym gdybyś o tym nie wspomniał, to bym nawet nie wiedział, że jest taka seria i tym bardziej nie wiedziałbym,
  • Odpowiedz
@Piezoreki: o hui XDD dobre
ciekawe, mi on się nigdzie nie wyświetla, mimo że nawet mam jedną jego piosenkę na playliście w spotify xD straszne są te bańki informacyjne które dla nas tworzy google i spółka
a te 2-3 lata temu czy więcej co chwilę grali wszędzie jego piosenki i nawet do gry o tron wrzucili xDD przez to wydawało mi się że to już jego koniec
  • Odpowiedz
@chomik3: Wejdź sobie zobacz moje wpisy z ostatnich kilku godzin to znajdziesz coś, ale ja przeistaczam się w boomera, więc nie znajdziesz nic nowszego niż 2000 rok, bo kiedyś to było, nie jestem reprezentatywny.
Piezoreki - @chomik3: Wejdź sobie zobacz moje wpisy z ostatnich kilku godzin to znajd...
  • Odpowiedz
@Kocurowaty: Jesli dobrze pamietam mial pierwsze miejsce na iTunes zanim podpisal kontrakt z wytwornia muzyczna. Nikt nie musial go promowac, bo ludzie sami dostali szalu na jego punkcie.
  • Odpowiedz
@jatutylkonachwile1: Mi się wyświetlił w jakiś nowościach, bo szukałem jakiejś recenzji.
@chomik3: Aha, inna sprawa, konwencja piosenki radiowej, czyli musi być odpowiednio krótka/długa, coś musi cały czas n---------ć, żeby ludzie za kierownicą nie pozasypiali. Przecież nie puszczają tam 6 minutowych utworów, jakieś budowanie klimatu, dłuższe fragment bez żadnego wokalu - w życiu. Musi być jeb-bum-śpiew cały czas, dlatego też mi się to nie podoba.
  • Odpowiedz
@Piezoreki: Widzę już z kim mam do czynienia oglądając Twoje wpisy:
"nic mnie nie bawi, nic mi się nie chce, jedzenie mi nie smakuje, weekendy przesypiam, z nikim nie rozmawiam oprócz pracy, po c--j ja żyje, o ile to można nazwać życiem"
"jestem żywym gównem"
"+ dziesiątki smutnych żab i powtarzanych postów "Szara myszka Dla anonka" + zdublowane posty. Mam wrażenie że popadasz w depresje (albo już ją masz). Mam
  • Odpowiedz