Wpis z mikrobloga

@Kredyt0Procent: Nie będe zaprzeczał, tag dodany był głównie na podstawie częstotliwości występowania postawy na dole, a nie ukrywam że jestem zwolennikiem tej w górnej częsci obrazka :)
  • Odpowiedz
@BaniaGonibanie: Nie bede sie kłócił z tym, że liczba medialnych aktów terroru powiązanych z islamem / migrantami jest czynnikiem wpływającym na większą częstotliwość występowania krytykowanej przeze mnie postawy po konserwowej stronie wykopu. Nie mniej jednak irytuje mnie ona jak mało która i chcę ja zwalczać przede wszystkim tam gdzie najbardziej rzuca się w oczy.
  • Odpowiedz
@BaniaGonibanie: A dziękuje :) Miło widzieć że ta sie tu jeszcze wymieniać opiniami czy motywami w cywilizowany sposób i tym bardziej fajnie by było żeby miało to miejsce równiez w sytuacjach dotyczących poruszonego tu wątku ( szczególnie gdy wymaga tego poważny charakter owych sytuacji )
  • Odpowiedz
@Fortis_ to się nazywa bycie normalnym człowiekiem. Jeżeli na tragedie patrzymy przez pryzmat polityki i tego jakie daje argumenty w sporze z innymi ludźmi, to jest to po prostu socjopatia.
  • Odpowiedz
Szanowny @Fortis_: czy ty rozumiesz, że to całe zło skądś się wzięło? Ze źródłem trzeba walczyć, a jest nim lewizna. Tu trzeba działać a nie płakać. Ogarnij się.
  • Odpowiedz
@pyroxar: W temacie posta skrytykowałem nieumiejętność zachowania się w stosunku do powagi sytuacji pewnej grupy ludzi, a nie jej postulaty. Zapewniam Cię, że tworzenie sobie wizerunku prymitywnego jaskiniowca nie pomaga w ,,walce z lewizna'' tylko sprawia że nie jest sie postrzeganym jako poważny uczestnik dyskusji
  • Odpowiedz
@pyroxar: Wiem że żadna. Prymityw to dla mnie prymityw, nieważne czy ma liberalne czy konserwatywne poglądy. Użycie tych a nie innych tagów opieram tylko i wylacznie na podstawie swoich obserwacji głównej wykopu i komentarzy pod doniesieniami medialnymi dotyczącymi tego konkretnego tematu. Nie musisz mi tłumaczyć że po lewej stronie też występują idioci.
  • Odpowiedz