Wpis z mikrobloga

Zalando LAUNŻ robisz to dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) oferta z plakietką "skrócony czas dostawy", dość dobra promka pomimo tego że Zalando trochę pompuje nominalną cenę danego produktu. Rozejrzałem się po necie i cena za te modele nie wynosi 820zł jak twierdzą, tylko 600-650 (zapłaciłem 249 xD). Jednak ten skrócony czas dostawy i rozstrzał czasowy mnie #!$%@?ł.

#zalando #zalandolounge #ubierajsiezwykopem #ecommerce
Pobierz
źródło: comment_gNEsf9tc55LdanX0fk2R3Dq09tbamZCd.jpg
  • 12
@ChrystusChytrys zamawiałem tam raz za pośrednictwem DHL. W mailu przyszło info ze wyślą za x czasu, okazało się że wyslali chyba 2 tygodnie szybciej. Później był problem w DHL. Odmówilem przyjęcia paczki niby. Najlepsze ze według śledzenia paczki ta nawet nie pojawiła się w moim mieście... Także odpuściłem sobie zakupy w zalando
@Pio23: odpuszczanie sobie zakupów w konkretnym sklepie z powodu błędu przewoźnika, który zdarza się raz na pierdyliard razy? C'mon bro. Zamawiam kilkadziesiąt paczek miesięcznie i DHL to absolutna topka wśród obecnych przewoźników na rynku, DPD to obecnie największa jeżdżąca porażka - mają chyba jakieś problemy wewnętrzne. Sytuacje w stylu kurier nie odebrał paczek z firmy, kurier nie zmieścił się w deklarowanym czasie są na porządku dziennym. Poczta Polska to bardzo dobry
@ChrystusChytrys Samo podejście zalando louge mnie odrzuciło. Napisałem im maila, wyjaśniłem wszystko, przesłałem screeny i tyle. Dostałem jakiś śmieszny rabat na następne zakupy. Zegarka nie mogli mi przesłać jeszcze raz(chociaż go pewnie od DHL otrzymali spowrotem). Czekałem na niego sporo bo potrzebowałem. Samo DHL też się nie podpisało, napisałem skargę i z tego co mamietam nie otrzymałem nawet odpowiedzi.
  • 1
@ChrystusChytrys Zalando nie wysyła tych przesyłkę tylko producent danego towaru z tego powodu dodatkowym problem z czasem dostawy jest to że czas wysyłki zależy od tego kiedy dana promocja u producenta się kończy
@Pio23: No ale w dalszym ciągu jest to problem przewoźnika i masz jakieś zastrzeżenia jeszcze co do ich obsługi? Mieli Ci co, w zębach ten zegarek przywieźć za friko, bo DHL dał dupy zamiast dać kod rabatowy? Słuchaj, oni mają tyle magazynów i centrów dystrybucyjnych i jak słusznie zrócił uwagę kolega @bsl: (piąteczka ziomek) część rzeczy idzie prosto od producenta. Tam procedura zwrotu po ich stronie jest bardziej skomplikowana niż
@ChrystusChytrys: Może masz rację, chodzi że zalando jakoś nie interweniowało w DHL. Wina kuriera to raczej nie jest. Pewnego dnia otrzymałem maila z Zalando że paczka zwrotna do nich dotarła. Zdziwiłem się, sprawdziłem śledzenie paczki na stronie dhl i widniała informacja że odmówiłem przyjęcia paczki. Co najlepsze to paczka nie trafiła nawet do mojego miasta. Więc jak mogłem odmówić przyjęcia? Opisałem sprawę w mailach do zalando. Dali mi rabat 10% na
@ChrystusChytrys: No zraziło mnie to bardzo do zakupów tak naprawdę za ich pośrednictwem bo wiem że to głównie z magazynów producenta idzie. Olali temat i zalando i dhl. Dobrze że nie płaciłem przelewem bo jeszcze by się okazało że kasa mi się nie należy. Mają fajne promocje to fakt, ale jakoś zakupy u nich mi przeszły. Żałuje bo wtedy zamówiłem zegarek, który bardzo mi się podobał, a finalnie to zostałem z