Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Muszę kupić lewą tylną lampę do astry h kombi z 2005 roku i nagle się dowiaduję, że ten model miał lifting, który objął też niby rzeczone lampy. Szczerze mówiąc nie widzę po fotach w necie różnic, dlatego pytanie kieruję do właścicieli #opel #astra i ogólnie #motoryzacja czy one się czymś różnią? Bo nie chciałbym się dowiedzieć, że jakiś zatrzask jest inny, albo że lampa ma inny wzór na kloszu itd. Niestety 3/4 sprzedawców z olx nie podaje nawet jaką ma wersję lampy, a na pytanie o wersję jak już łaskawie odpiszą to w stylu "panie, mój stary to fanatyk części używanych, cały plac #!$%@? zderzakami, nie mam czasu chodzić za każdą lampą".

#samochody
Pobierz Machinae_Supremacy - Hej mirki. Muszę kupić lewą tylną lampę do astry h kombi z 2005 ...
źródło: comment_FAFvb39Jx8Ie4dhbpOcKiHJicvBk3453.jpg
  • 6
@dene: Na pewno to mleczne i przezroczyste zmieniło się przy hatchbacku. Ale przy kombi tego nie zauważyłem.
@Sm3rf1k: No to chyba sobie wezmę poliftowe bo jest ich więcej do wyboru w dobrym stanie.
@Pio23: Jasna sprawa, tyle że mam 30% ofert do wyboru i znalezienie niepopękanych (bo właśnie przez pęknięcie i wilgoć wymieniam swoją lampę) jest trudniejsze i droższe :/