Wpis z mikrobloga

@Pyrakus: Na byle jakim forum o mmo ludzie liczą na klucz pisząc prośby żeby ktoś im go podarował. Klucze to rozdawał Alienware u was jest żebranie a nie rozdawanie.

15 kluczy lol
  • Odpowiedz
@perun86: Jakie żebranie człowieku rozdaliśmy jako portal ponad 300 kluczy, większość Polaków którzy grają mają je od nas, jeśli to dla Ciebie mało spróbuj zdobyć więcej. Nie będę Cię uczyć jak korzystać z forum.
  • Odpowiedz
No i co z tego? Rozdaliście czy rozdajecie bo ja widzę tylko temat na forum z prośbami o klucz? Naprawdę sądzisz że tak mało polaków gra w Firefall że większość kluczy jest od was? lol

Znam sporo osób z klanów w których jestem z różnych gier, które grają w Firefalla i wiem że większość jak nie wszyscy mają klucze bo dostali je na maila lub z zagranicznych portali które je rozdawały. Dlaczego
  • Odpowiedz
@perun86: Ponieważ rozdajemy klucze cały czas w odpowiednim dziale, postaramy się temat bardziej uwidocznić. Dostałem się w pierwszej fali zaproszeń i wiem ilu było Polaków na początku testów. Rozdaliśmy mnóstwo kluczy a jak sam zapewne wiesz piramida zaproszeń ruszyła dalej sama. Wspieraliśmy też strony www i oraz osoby które prowadzą większe kanały na YT (np. SuchyKanał, Rock).

Mamy wolne klucze które chcemy rozdać i uznałem, że wykopalisko może być dobrym
  • Odpowiedz
@perun86: Jeśli jedna osoba weźmie kluczyk i gra jej się spodoba to oznacza, że było to wystarczająco dobre miejsce. I jeśli uważasz, że 15 kluczy to mało znajdź mi Polską stronę która oferuje więcej. Ofc do Firefall.
  • Odpowiedz
Jak na wykopowy mikroblog to może nie mało jak zresztą widać po ilości wpisów tutaj.

Jedną już macie - Dałem linka znajomemu który nie ma klucza
  • Odpowiedz
który mi przed chwilą powiedział że dostał informację o konkursie (jak widzę wysłaną przez Ciebie) a klucza nie dostał. Więc jak to w końcu jest, wyślecie mu jeden z tych 15 kluczy czy nie?
  • Odpowiedz