Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: większe prawo do glosowania ma kobieta będąca pewno babcią dla 8miorga wnucząt która bie potrafi odblokować tele niż przegryw niezdolny do spłodzenia dzieci.
Babcia będzie mieć dalej posuniętą perspektywę czasową ze względu na to, iż jej geny będą żyć dalej niż przegryw który jest de facto niepełnosprawny i zagłosuje na kogoś kto obiec mu redystrybucje seksu.
  • Odpowiedz
@tyrytyty: spoko, to dla beki tylko przecież, odgłos pękających dup przegrywów = bezcenne xD

aczkolwiek jakby nie patrzeć ruchanie = konieczny warunek przetrwania gatunku / narodu ¯\_(ツ)_/¯ czego nie da się powiedzieć o obsłudze smartfona; ciężko nam się postawić w roli starszych, ale oni komunikowali się przez większość swojego życia kręcąc korbką telefonu, albo gorzej - pisząc listy xD fakt że mogą mieć problem z obsługą nowoczesnych technologii ma się
willIaint - @tyrytyty: spoko, to dla beki tylko przecież, odgłos pękających dup przeg...
  • Odpowiedz
ciężko nam się postawić w roli starszych, ale oni komunikowali się przez większość swojego życia kręcąc korbką telefonu, albo gorzej - pisząc listy xD fakt że mogą mieć problem z obsługą nowoczesnych technologii ma się nijak do ich zdolności umysłowych ogólnie.


@will_I_aint: ja się z tym nie zgadzam. Niemożność nauki podstawowej obsługi telefonu to nie wina starości tylko wyuczonej bezradności i umysłu przeżartego komunistycznym społeczeństwem. Jak czytam ludzi z
  • Odpowiedz
@tyrytyty: zastosowałeś tzw dowód anegdotyczny, akurat w moim przypadku miałem tego potwierdzenie też w UK. Prezes mojej firmy, gość z tytułem szlacheckim xD, bogaty, posiadający wiele firm, co prawda potrafił obsługiwać telefon, ale nieustannie zawracał dupe sekretarce jakimiś najprostszymi głupotami związanymi z jego obsługą, do tego stopnia że biedna babka była na skraju załamania nerwowego xD bo objaśnianie mu, zazwyczaj przez telefon, naprawdę prostych rzeczy czasami graniczyło z niemożliwością
  • Odpowiedz
Mam rozwiązanie przed wejściem do lokalu wyborczego powinna stać atrakcyjna kobieta jako zabezpieczenie przed takimi ludźmi.

@Nerlo: Odsunie się ją ręką i pójdzie dalej. Jeśli myślisz, że prawiczki to tylko ludzie, którzy się boją odezwać do drugiej osoby to się mylisz.
  • Odpowiedz
większe prawo do glosowania ma kobieta będąca pewno babcią dla 8miorga wnucząt która bie potrafi odblokować tele niż przegryw niezdolny do spłodzenia dzieci.

Babcia będzie mieć dalej posuniętą perspektywę czasową ze względu na to, iż jej geny będą żyć dalej niż przegryw który jest de facto niepełnosprawny i zagłosuje na kogoś kto obiec mu redystrybucje seksu.


@ImInLoveWithTheCoco: Te same babcie najczęściej głosują na pis, bo "bynajmniej na dzieci dali".
  • Odpowiedz
@will_I_aint: nie musisz mieć aparycji, pieniędzy czy tej słynnej dynaminy żeby mieć sensowne poglądy na rządzenie krajem

Musisz nie być debilem żeby odblokować telefon i nie kupić garnków za 8 tys

Serio nie widzisz różnicy?
  • Odpowiedz
Bardziej przerażające jest to, że na zdjęciu przesłanym mógłby być Kaczyński i dalej by to miało sens
  • Odpowiedz