Wpis z mikrobloga

Bloober Team - 1800%


@karolzzr: Nie wpieniaj mnie z tą spółką...bo wygląda na to że w poniedziałek będę musiał dać loss stop. Zrypali optymalizację Blair Witcha i opinie są w najlepszym przypadku mieszane na Steamie i forach XBONE () . Co do reszty to nie wiem, nie przyglądałem się tym spółkom.
@karolzzr: Nic zobaczę jak się kurs zachowa w poniedziałek. Najwyżej się wkurzę i oleje te wtopione 5k PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)-.

Ten Square zapowiada się arcyciekawie, zagleb się w temacie bo to top prospect wśród producentów gier mobilnych


Zerknę, dzięki za wskazówkę ().
@Baryla1m3: @Baryla1m3: To ja wiem, wyszedłem przy 239,5, choć obstawiałem że pare zł PAX West napompuje. Dałem sobie zlecenie na kup CDPR na 230 (bo jebnie w poniedziałek-wtorek, to prawie pewne, tak jak po E3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a potem zobaczę jak kurs będzie szedł i będę uśredniał.
@Baryla1m3: Nie tylko ty na to liczysz :P. Jak spadnie do tego poziomu to rozważę wejście z większym kapitałem w CDPR. A co ma się kisić kasa w banku jak jest taki pewniak ( ͡º ͜ʖ͡º). Tym razem już będę uważał z datą wyjścia z akcji przed premierą ( ͜͡ʖ ͡€).