Wpis z mikrobloga

fajna laska pracuje w biedrze taka czarna mloda, troche patologiczny makijaz ale dupsko pieniezne. Pociaga mnie nawet to ze chodzi w crocksach niezle musza skarpety jej #!$%@? ale nie o tym dzis. Myslicie ze to dobry pomysl zeby wziac te bonusy dla pracownika czy tam nagrody ktore sa przy kasach podejsc i powiedziec. Czesc, mysle o Tobie od dawna, zawsze fajnie wygladasz w tych legginsach masz tutaj 50zl bonusu dla pracownika od klienta i wiesz co? o ktorej konczysz prace?

myslicie ze spodobalo by sie jej to? oryginalne w sumie nikt na to nie wpadl. Mam dwie dobre czarne suki w 2 biedronkach na ochocie. #kobiety #zwiazki #biedronka #podrywajzwykopem
  • 10
@wybur: Nie, strasznie #!$%@?. Już mówię czemu

Czesc, mysle o Tobie od dawna


Spłoszy się, tak jakbyś planował 100 lat i nic z tym nie robił, może ją obserwujesz, taki wiesz, dziwny człowiek.

zawsze fajnie wygladasz w tych legginsach


zboczeniec! Takie teksty zostaw na później.

masz tutaj 50zl bonusu dla pracownika


Chce ją przekupić, bo inaczej nie potrafi, a ona przecież nie materialistka.

o ktorej konczysz prace, bo może gdzieś razem
@nowywinternetach: w sumie masz racje sensowne argumenty szanuje, to jakbys zagadal? myslalem zeby podejsc zapytac sie o cene i potem improwizowac ze hehe po ile to wino? i jak okaze sie kontaktowa to powie hehe a co dzis imprezka? a ja powiem ze nie sam chcialem wypic i sluchac jazzu ale mozemy razem je zrobic skarbie

albo np bede jechal wozkiem i ja #!$%@? i powiem przepraszam nic ci nie jest?
@secret_passenger: @nowywinternetach: no dobra teraz juz widze. Troche jak beta. Ze wszystkich szkol podrywu mowia odrazu zeby nie dawac lasce wyboru typu hehe MOZE pojdziemy na lancz? tylko wlasnie zasiewac ziarno ze IDE na lancz i ona moze isc ze mna ze to juz jest czas dokonany, musi widziec w Tobie lidera, #!$%@? jej wozkiem pierwsza mysl najlepsza