Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub @biokonopia #psychiatria #depresja #nerwica
No to mogę wam dać recenzje
Dziś wziąłem, benzo nie brałem, tylko ten olejek
Wczoraj moja mama brała i mówiła, że coś na pewno działa, szczególnie przeciwbólowo i wyciszajaco, lecz dałem jej 5 kropel zamiast 3 jak na opakowaniu pisze, więc imo lepiej byłoby kupić 10% i brać po 3 krople, wtedy różnica między brakiem, a bez brania byłaby kolossalna

Ja mogę powiedzieć tyle, że działa to na skutki brania paroteksyny
Miałem szczekoscisk i jakiś taki zagubiony byłem, a po wzięciu to wszystko minęło
Może nie na max, ale czuję zajebista różnice

Szkoda, że cena w stacjonarnie to około 140 zł, ale miły Pan z waszego sklepu w Łodzi dał mi przecene, taka jakby mi w internecie sprzedawał, czyli 119
Spoko, ziomek ugułem, nawet se trochę pogadaliśmy xD

Także polecam serdecznie, ale tak jak mówiłem, albo kupić 10%, albo 5, ale brać z 5 kropel najlepiej

A czy scam i jak to niektórzy pisali? Na pewno nie
Może na was nie działa, albo po prostu macie zbyt wielkie oczekiwania względem tego, bo cpaliscie inne rzeczy i wam to nie odpowiada
  • 6
  • 0
@krzysztof-panek na pewno nie, moja mama ćpunem nie jest, nie powiedziałem co to daje, tylko zapytałem jak się po tym czuje, specjalnie tak to zrobiłem, by nie wiedziała czego oczekiwać i jakiej odpowiedzi mi udzieli

Z własnych doświadczeń, po paroksetynie mam szczękościsk i jakis taki dziwny stan, wezmę z 5 kropel i czuję się nornalnie
Nie zajebiście, nie jakoś euforycznie, po prostu normalniej niż przed zapodaniem

Dam dziś bratu, to też to