Wpis z mikrobloga

No dobra, czysto polityczny wpis. Zastanawiam się, skąd tutaj na wykopie się zwaliło tylu przeciwników PIS. To jakaś opłacona akcja lewaków? Poparcie 40+%, a na wykopie jazda po tej partii jak po burej suce. Co najmniej zastanawiające.
Nie to, żebym ich jakoś kochał, ale widzę też pozytywy. Wykopki zdają się nie widzieć żadnych. Spora część wpisów i znalezisk wygląda jak spęd KODaków.
Często ktoś pisze, że mu zabierają demokrację xD

#polityka
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grubsztyk: Przeciez prawde @mistellaire napisal. Jak przyjdzie kryzys to firmy pierwsze co zrobia to zwolnią polowe tych na samym dole. Predzej firma padnie, niz oni sobie obniza pensje. A jak zwolnia jakiegos specjaliste, czy innego #programista15k to zaraz znajdzie prace zagranica. Normalny czlowiek wredy zamiast 2 razy do roku na wakacje, pojedzie raz i na tym sie skonczy. A PiSowiec z 1600 na ręke bedzie jadl czerstwy
  • Odpowiedz
to rejestracja na fejsie różni się czymś od rejestracji na wypoku?
@Willy666: Sama rejestracja niewiele ale facebook jest najpopularniejszym social media na swiecie i zazwyczaj ktos mlodszy zaklada im konto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@iAmTS zapytaj przeciętnego człowieka czy lepiej żyło mu się za PiS czy za PO.


Władza zauważyła w końcu zwykłych ludzi i odpowiedziała na ich potrzeby, stąd wysokie poparcie. Nie każdy rodzi się umysłem ścisłym i perspektywami na pracę w IT 10k, zwyczajni ludzie pracujący w biedrze i w januszeksie też chcą jechać z dziećmi na wakacje, a PiS im to umożliwił. Oczywiście najlepiej by było żeby ci ludzie sami mogli zarobić
  • Odpowiedz
@prohackuser: Rozdawanie milionów zagranicznym spółkom,
dowalanie vatu i podatku polskim przedsiębiorcom,
podwyżka cen energii,
szalejąca inflacja,
brak reform NFZ,
nawet awarie ścieków zamieniają w polityczną grę, zamiast się dogadać ze stronami o najlepsze i najszybsze rozwiązanie
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: dzbanku bez ucha pokaż mi jeden mój wpis po którym możesz stwierdzić że jestem pisowcem w ktorych chwalę tę partię, jak nie to zatkaj brudną peowską japę. Pewnie już nawet nie ospiszesz bo jedyne na co pozwala ci twoj niski poziom inteligencji to napisać do kogoś pisowiec.
Wszysy tacy jesteście.
@kezioezio: ja wiem że na wykopie każdy to ten programista ale ten @mistellaire to jest jakiś
  • Odpowiedz
i każdy z tych podpunktów, standardowy Polak ma w dupie, bo w żadnym razie nie wpływa na portfel


@prohackuser: W takim razie weźmy dwie najważniejsze obietnice PiS-u z poprzedniej kampanii wyborczej:

- obniżenie VAT-u
- podwyższenie kwoty wolnej
  • Odpowiedz