Wpis z mikrobloga

No dobra, czysto polityczny wpis. Zastanawiam się, skąd tutaj na wykopie się zwaliło tylu przeciwników PIS. To jakaś opłacona akcja lewaków? Poparcie 40+%, a na wykopie jazda po tej partii jak po burej suce. Co najmniej zastanawiające.
Nie to, żebym ich jakoś kochał, ale widzę też pozytywy. Wykopki zdają się nie widzieć żadnych. Spora część wpisów i znalezisk wygląda jak spęd KODaków.
Często ktoś pisze, że mu zabierają demokrację xD

#polityka
  • 184
  • Odpowiedz
@Alex_mski: ja nie jest beneficjentem 500 plus, ba! Jestem pokrzywdzony, bo na to płacę. Wbrew pozorom, ci mądrzy ludzie nie dostrzegają struktury polskiej gospodarki i stymulacja rynku wewnętrznego, nawet pustym pieniądzem (nie do końca, bo skradzionym, a wcześniej wypracowanym), napędza wzrost gospodarczy. Takich gospodarek jak Polska jest na całym świecie niewiele i standardowe reguły ekonomiczne nie mają tu racji bytu.
  • Odpowiedz
@Alex_mski: zresztą tu nie chodzi o 500 plus xD na wykopie jest krytykowany każdy pomysł tej partii, teraz się #!$%@? do połączenia Wisły z Odrą... bo wody w rzekach nie ma :D
co słyszę, to tylko sądy, demokracja, lgbt i w kółko ta sama śpiewka, jakby specjalna grupa robiła pospolite ruszenie
  • Odpowiedz
@prohackuser:
- nieprzestrzeganie konstytucji
- zniszczenie trybunału konstytucyjnego
- próba zniekształcenia trójpodziału władzy (wpływ rządu na pracę władzy sądowniczej, ms i prokurator generalny w jednej osobie)
- rozdawnictwo pieniędzy za pomocą programów 500+ i pokrewnych (w skrócie obiecanie każdemu pieniedzy jego własnych pieniędzy, byleby na nas głosował)
- przekształcenie publicznej telewizji w kompletną reżimówkę (paski grozy, podstawieni eksperci - aż ciężko odróżnić przeróbki od oryginału, totalna
  • Odpowiedz
@Alex_mski: i każdy z tych podpunktów, standardowy Polak ma w dupie, bo w żadnym razie nie wpływa na portfel
500 plus to zaledwie 2,5% wydatków budżetowych, a 15% naszych wydatków(łącznie z 500 plus) to wydatki socjalne
grubo poniżej średniej europejskiej, która wynosi 18%
umówmy się, Wenezueli, ani hiperinflacji z tego nie będzie nawet jakby teraz światowa koniunktura jebła na ryj
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 176
@prohackuser:

każdy z tych podpunktów, standardowy Polak ma w dupie,


No i sam sobie odpowiedziałeś na pierwsze pytanie.
W takim razie nie jestem standardowym Polakiem, bo interesują mnie
  • Odpowiedz
i każdy z tych podpunktów, standardowy Polak ma w dupie, bo w żadnym razie nie wpływa na portfel


@prohackuser: nie każdy, tylko 40% Polaków

60% Polaków nie ma tego w dupie, w tym
  • Odpowiedz
tęczowa zarazo,


@prohackuser: kalumnie że Kaczyński jest kryptogejem, są podłością

zmobilizuj te 60%

zwróciłem ci delikatnie uwagę, że 40% to nie jest "wszyscy", i nie wszyscy wielbią PiS na Wykopie, ale chyba nie załapałeś
  • Odpowiedz
@Stricte89: dokładnie! Mam wrażenie, że wykop opanowała opcja lgbt-lewactwo xD nie ma merytorycznej dyskusji o poczynaniach PiS, a wykop zaczyna przypominać sekcje komentarzy na gazecie wyborczej :D
  • Odpowiedz
  • 35
Często ktoś pisze, że mu zabierają demokrację xD @prohackuser i mają rację. PiS się nawet z tym nie kryje. Kolejna kadencja i będziesz miał fasadę demokracji w stylu węgierskim albo rosyjskim.
  • Odpowiedz
spęd KODaków.


@prohackuser: Bo to jest spęd kodziaków. Zobacz sobie znaleziska w tagu Polityka. Ci ludzie regularnie wykopują wieści24 i wyplusowują twitterowe wklejki Kempesa. Kempes przez wiele lat wklejał tutaj twity Beaty_ka , pracownicy biura medialnego PO i one dostawały niemal zawsze po 300-400 plusów.
  • Odpowiedz