Wpis z mikrobloga

Przerwa od kwetiapiny, bo mnie męczy, te sny po niej to jest porażka.
Wyjechałem sobie z rodzinka do kumpla na działkę, leżę na kanapie, oczywiście wstałem o 5tej bo #!$%@? jakby inaczej.
Nie mam ocd, mam bordera i to ostrego, na leki w sumie nie reaguję, znalazłem dojście do szpitala MSWiA, może uda się szybciej ogarnąć badania i położyć się na oddział. Psychiatrę zmieniłem.
Bez szpitala nidyrydy.
Za radą lekarza w każdy weekend mam gdzieś wyjeżdżać, siedzenie w domu źle na mnie działa.
Matka wspiera, nawet fundnela mi mechanika, żebym miał czym wyjeżdżać, a jak auto było w naprawie, to pożyczyła furę.
Czuję lepiej człowiek, ale dalej jest ciężko. Strasznie źle mi w własnym mieszkaniu, mimo że bardzo je lubię. Oby przeszło po leczeniu, jak nie, to znowu będę musiał sprzedać i wyprowadzić się gdzieś indziej.
Miłej soboty ( ͡º ͜ʖ͡º)
#probujewyjscnaprosta
  • 8
@schon to w sumie i tak sukces, bo jak chodzę do roboty to od 3:30 gapie się w ścianę, żeby dać jej pospać do tej 6 ( ͡º ͜ʖ͡º) psychiatra powiedział że mogę na weekend zrobić przerwę jak mnie będzie męczyć, to robię.
@schon wskoczyłem jej do wyra (śpimy osobno na wyjazdach, trochę przestrzeni dla siebie mam, nie budzę się w obawie że ją obudzę, stąd takie rozwiązanie) to powiedziała "jak nie ma 10tej a dzieci jeszcze śpią to masz wpierdziel".
Szybko wyszedłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pawelczi: fajnie że Cię wspiera, u mnie największy problem ze spaniem, muszę kombinować z lekami które działaja nasennie, a psychiatrzy tylko antydepesnaty przypisują a ja się źle czuje po nich
@schon no u mnie to tylko wisienka na torcie.
Zdarzają się momenty, że nie śpię 3 doby, jak jednak nie chce się katować masakryczna dawka relanium, hydro i kwetiapiny (maksymalne), bo nawet jak usnę i wstanę po 8h ( dłużej nie sypiam choćby skały srały) to jestem zwichniety cały dzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawelczi: ja znalazłem jakis lek na napięcie mięśni od kręgosłupa i na mnie dobrze dzkala :p tylko ortopeda co mi przypisal nie zabardzo chce mi to już wypisywać :p jaki psychiatra Ci wypisuje takie leki? Mi zawsze jakieś najmniejsze dawki lekkich leków