Wpis z mikrobloga

Założyłem przez neta konto w BNP Paribas, wysłali mi kuriera z kartą i w celu weryfikacji moich danych. No i zamiast na korespondencyjny wysłali go adres zameldowania, gdzie kiedyś mieszkałem z rodzicami. ¯\_(ツ)_/¯
Brak kontaktu do kuriera, brak możliwości zmiany adresu doręczenia, to dzwonię wczoraj wieczorem do banku. Na infolinii dowiaduję się, że takie sprawy to załatwiają do 19:00. Dziwne, ale ok, zadzwonię rano.
No i dzwonię, w końcu się połączyłem z konsultantką. Pytania weryfikacyjne, pesel, nazwisko panieńskie matki, czy mam u nich kredyt itp. Pada ostatnie pytanie:
- Czy ma Pan u nas konto osobiste?
Na nic zdały się tłumaczenia, że nie wiem jak ich system to interpretuje bo wypełniłem wniosek, potwierdziłem smsem, ale czekam na kuriera.
- Proszę udzielić jednoznacznej odpowiedzi, albo zadzwonić ponownie.
Już się chciała rozłączać. No to pytam, a jak to interpretuje system, czy w sytuacji wypełnienia wniosku online, potwierdzenia smsem, ale przed dotarciem kuriera ma się konto czy nie?
- Nie mogę Panu udzielić żadnych podpowiedzi.
(°°
No i musiałem zgadywać. Okazało się, ze odpowiedź to tak.
Ładnie zaczyna się przygoda z tym bankiem.
#bnpparibas #bgz #banki #gorzkiezale #zalesie
  • 6
@Matti92: Wysyłasz im fotki dowodu i dostajesz kod sms jak przy przelewie. Tak to sobie wymyślili, też się pierwszy raz z tym spotkałem i nie wiedziałem jak to formalnie interpretować.