Wpis z mikrobloga

To OP ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poważnie to zastanawiam się jakim trzeba być pedałem, żeby zmarnować taki widok i gapić się na coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Thomasx17 żadnym. Niektórzy poza kobietami w internecie mają też takie na co dzień, co powoduje, że im sperma nie uderza do łba 24/h
  • Odpowiedz
@Sicnot: jedyne miejsce gdzie ktokolwiek zainteresuje się zdaniem takich przegrywów, którzy takiej laseczki nigdy nawet nie powąchali. Przykre do czego prowadzi nie ruchanie i notoryczne olewanie przez kobiety.
  • Odpowiedz
@ProfesorBigos: znam takie Julki ze swoich czasów, wzorowa uczennica, na każdym apelu coś przedstawia, jakieś występy szkolne - zawsze bierze udział. Na "dyskotekach" szkolnych pierwsza do fajeczki i wódeczki, a 10 lat później kończy jako samotna mamuśka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Amerykanski-Naukowiec: nie mam do czego walić konia. Nie miałem i nie mam problemów z kobietami, ruchałem i brzydsze i ładniejsze. Nie jestem również przygłupem, który na obiektywnie bardzo ładną młodą zgrabną dziewczynę mówi, że jest średnia albo #!$%@?, w sytuacji, gdy taka laska nawet nigdy na niego nie nahara. Chciałbym zobaczyć obecne/przyszłe żony tych nieruchających kretynów, którzy twierdzą, że ona jest brzydka. Dopiero byłaby beka.
  • Odpowiedz