Wpis z mikrobloga

@bboymc: Wiedzy brak właśnie po szkole nic nie mam, w domu była bieda więc sam zarabiałem sobie na komputer,doświadczenia nie mam gdzie zdobyć. Poza tym mam ADHD więc też grubo chociaż piguły są a ponich nie jestem aż tak spowolniony jak na codzień.
@Daniell236: To troche inna sytuacja jest. Ja jak kończyłem technikum, odrazu zacząłem studia i inaczej na to pracodawca patrzył.
Myśle, że w jakimś serwisie komputerowym Cię przyjmą na naprawe kompów za 2.5k
Zależy jakie miasto jeszcze
@Daniell236: Też siedze w Warszawie i ciągle przeglądam rynek pracy IT ofert jest od cholery :) Chyba najłatwiej zacząć od helpdesku poprostu 1/2 linia :) No albo tak jak pisałem serwis komputerowy. Później można skupić się na danej specjalizacji i sie w tym kierunku rozwijać np. Bazy danych, administrator serwera, admin windowsa, sieciowiec etc;)
Zależy w czym się odnajdziesz.
@tehseriouscate: Angielski to moja pięta achillesa w szkole co chwile nowy nauczyciel i walił all od postaw. 0 korepetycji w życiu a jak byłem 3 razy na korkach to matka do tej pory mi wypomina że ile to we mnie zainwestowała lol i że mnie na korepetycje wysyłala. Wiem że to wymówka bo tak naprawdę przez nieleczenie ADHD nie potrafiłem nad niczym usiąść. Z tym też mam bekę bo nawet jak