Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mozliwe jest ze czlowiek, ktory mnie molestowal zrobil to z zemsty?

Spodobalam sie mojemu koledze, okazywal mi to na rozne sposoby ale nigdy nie powiedzial wprost. Ja nie bylam zainteresowana niczym wiecej niz przyjaznia ale tez ani razu nie powiedzialam mu, ze nie ma na co liczyc. Kilka razy nawet sie calowalismy. Z perspektywy czasu bardzo tego zaluje bo to bylo glupie i okrutne tak zwodzic druga osobe.

W koncu wynikla taka sytuacja ze dosc brutalnie kazalam mu sie odczepic, byl rozzalony ale pogodzilismy sie. Jego nastawienie do mnie sie troche zmienilo, podsmiewal sie ze mnie przy znajomych, dokuczal mi i bardzo sie czepial, tak jakby chcial udowodnic ze jestem glupsza i gorsza niz on.

Jakis czas pozniej po imprezie odprowadzil mnie pijana do domu i kiedy ja juz zasypialam zaczal mnie calowac. Poprosilam zeby przestal, przestal na chwile i kiedy myslal ze juz zasnelam dotykal mnie i to w taki oblesny sposob, ze jak o tym mysle to mam dreszcze obrzydzenia. Nie wiem dlaczego nie zaczelam na niego krzyczec zeby mnie zostawil w spokoju; bylam chyba zbyt pijana i przestraszona (jak bylam dzieckiem spotkala mnie podobna sytuacja).

On potem udawal ze nic nie mialo miejsca, ja rowniez bo bylo mi wstyd i bylam zdezorientowana. Niedawno przeprowadzil sie do innego miasta bo znalazl tam dziewczyne. Minelo od tego pol roku a ja wciaz wracam do tego myslami i obwiniam siebie. Zastanawiam sie czy on to zrobil zeby mnie ponizyc i upokorzyc czy po prostu jest zlym czlowiekiem (kolezanka kiedys cos wspomniala, ze do niej kiedys tez troche za bardzo sie kleil po alkoholu).

Nie wiem dlaczego to pisze, wstydze sie o tym mowic komukolwiek ale chcialabym wiedziec czy zrobienie czegos takiego innej osobie moglo byc jakims rodzajem kary i zemsty?

#pytanie #rozowepaski
#niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 7
@dlaczegotorobie dla jednych to normalna sprawa bez głębszych idelogi a dla drugiego coś nie do pomyślenia. Rozumiesz? Op szuka wyjaśnienia z zemsta czy innymi głębszymi pobudkami a ja mówię, ze być może nic głębszego nie było. Alkohol, łatwa okazja. Nie chwale tego co zrobił.
@dlaczegotorobie ja często pisze i myślę skrótami więc jest szansa mnie nie zrozumieć xD
Tak, powinna pójść. Chociaż się wygadać bo na razie gdyba po co to zrobił i że pewnie to jej wina ( odrzuciła go, "wykorzystywała do całowania") ona go usprawiedliwia. Psycholog się przyda.