Wpis z mikrobloga

ja przyjdę do jej domu, nasram na środku pokoju i ONA MA POSPRZĄTAĆ, BO TO JEJ DOM #!$%@?


@Heady1991: jak szybko wyjdziesz i cię nie złapie, to niestety ona będzie musiała posprzątać, bo to jej dom. A kto niby za nią to zrobi?
  • Odpowiedz
@vgatka: Ogólnie ciekawy temat, niby właściciel ma prawo i popieram, ale ciekawi mnie czy skoro może zakazać dzieciom do lat 6 to czy może też osobom innego koloru skóry? To teraz np. każdy sklep może zakazać wstępu inżynierom z afryki?
  • Odpowiedz
@vgatka W ogóle jak to jest, że te wszystkie tępe dzidy odkrywają w sobie nieodpartą chęć odwiedzenia tego przybytku ze swoimi gówniakami z czystej złośliwości. Gdyby ich kaszojadom nie zabroniono wejścia to nawet by nie spojrzały na taką restaurację, no ale skoro nie można to przyjadę na pewno.
Gdzie tu jakaś logika, gdzie tu sens?
  • Odpowiedz
@samuraj24: panie, mało tego. Panstwo Ci mowi jak masz zatrudniac pracownikow, ile urlopu, ile pieniędzy (chodzi o minimalną dla wszystkich ktorzy maja zamiar pisac HUUUUUU JAK TO, GOWNO PRAWDA), ile czasu mają pracowac po zwolnieniu. Panstwo Ci tez mowi jakich pytan nie mozesz zadawac gdy rozmawiasz z potencjalnym pracownikiem : DDDDD ogolnie rynek mamy mocno regulowany. Ludzie mowią ,ze gdyby nie te prawa to by nie bylo pracy albo byla
  • Odpowiedz
ja przyjdę do jej domu, nasram na środku pokoju i ONA MA POSPRZĄTAĆ, BO TO JEJ DOM #!$%@?


@Heady1991: widzisz różnicę?

samo w restauracji, skoro gowniaki nie potrafią się zachować i robią burdel, to ONA MA POSPRZĄTAĆ po nich #!$%@? krzesła, proste


@Heady1991: bo ja tak...
  • Odpowiedz
Od tej madkowej ortografi asz bolom oczy ( _)

Serio można być tak tępym?
Serio jedynym celem życia może być urodzenie dzieciaka i kręcenie życia pod niego?

()
  • Odpowiedz