Wpis z mikrobloga

#perfumy Polecam sklep Tagomago. Nie dość, ze wszystko świetnie zapakowane, to do perfum Toma Forda zupełnie za darmo dorzucili mi chrupki, całkiem niezłe swoją drogą. To chyba flipsy, niby trochę mało słone ale jak to mówią, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby hehe. Polecam
dr_love - #perfumy Polecam sklep Tagomago. Nie dość, ze wszystko świetnie zapakowane,...

źródło: comment_p7Hqvd6hT40pCOLxowZGbCVP6bNOMCIX.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mekekeke: szmaty nie chcą rosnąć, robiłem wszystko od dużych ciężarów i mało powtórzeń i na odwrót i tak i tak. Z-----e sobie hormon po nowym roku i będzie git malina
  • Odpowiedz
@SnoobDuog
@dr_love
A wiecie, że na wejściu do ich perfumerii, czeka na Was dość spory pojemnik z kawą?
Dziwna forma poczęstunku na samym wejściu, ale są dość smaczne, tylko trochę twarde.
Także, chrupki mnie nie dziwią - szacun dla nich!
  • Odpowiedz
@corka_mirka
No niestety, ile razy mi na e-g anulowali zamówienie, to już tego nie zliczę niestety...a przecież zawierałem umowę kupna-sprzedaży.
Ja z tagomago akurat nigdy nie miałem problemów, ale ich głównym wytłumaczeniem jest to (i to dotyczy każdej perfumerii internetowej), że nie są w stanie kontrolować co do sztuki ilości towaru na magazynie.
Ba...wiem z bezpośredniego źródła, że nawet jak widnieją 1-2 sztuki to mają absolutny zakaz kupowania towaru, a tę
  • Odpowiedz
@dradziak: Z tym że tutaj nie było problemu takiego, że nie mieli towaru na stanie - takie sytuacje zdarzają się i to akurat rozumiem (chociaż i tak z prawnego punktu widzenia można by dochodzić wykonania umowy), natomiast ja dostałam za każdym razem odpowiedź, że zwyczajnie nie pasuje im cena za którą nabyłam towar. Sprawdzałam - w regulaminie sklepu nie mają inaczej tego uregulowanego, więc w momencie potwierdzenia zamówienia przez nich,
  • Odpowiedz