Wpis z mikrobloga

Też tak macie że na początku #wroclaw wydawał wam się super miejscem, ale byłem tam już z 20 razy i teraz już mnie mdli jak mam tam znowu jechac do tego turystycznego miasteczka bez tożsamości?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mroz3: bo powinno byc albo uber kulturalne, artystyczne itp jak Krakow.
Albo uber nowoczesne, najwieksze i hiper pro, a reszta smiecie jak Warszawa.
Ewentualnie jak orne pole na ktore opadl grafit z reaktora, czytaj Sosnowiec.

A Wroclaw ma po prostu w------e ( )
  • Odpowiedz
@PoteznyMagWody:

na mieście sami turyści, ukraincy, normalni mieszkańcy siedzą w blokach na krzykach psim polu albo w pracy


No toć normalne, że powinno się usunąć turystów, Ukraińców wygonić na pole, a normalni mieszkańcy powinni rzucić pracę i szlajać się po rynku xD
  • Odpowiedz
@cumulus: na waszym rynku bywałem tylko w weekendy. Jak teraz są wakacje i nie ma studentów to nie było tam nikogo poza turystami, w roku akademickim jest trochę Polaków no ale to studencki ktorzy tu nie mieszkają i na wakacje wracają do siebie (bo też mają dosyć tego miasta)
  • Odpowiedz
@PoteznyMagWody:

Wyobraź sobie, że istnieje szansa różna od zera, że każdy Wrocławianin doskonale zna rynek, bywał na nim setki razy i nie czuje wewnętrznej potrzeby bywania tam co weekend, żeby sprawdzić czy ratusz dalej stoi. Nie jestem pewien, ale wydaje się, że spędzanie weekendu na zabetonowanym rynku jest nieco mniej atrakcyjne od spędzania weekendu w plenerze, a zwiedzanie rynku można zostawić turystom.

No i popraw mnie, jeśli się mylę, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PoteznyMagWody: rynek jest głównie dla turystów. Miejscowi mają lepsze miejscówki. Chcesz zobaczyć dużo Wrocławian? Zapraszam do licznych parków lub pod nasyp.
  • Odpowiedz