Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy od 10 lat kupujesz trampki z Auchan za 30zł i starczą one od wiosny do późnej jesieni. Niektóre T-shirty nadal noszę te same co w liceum, a mam 28 lat.
A to, że suki z instagrama nawet na mnie nie spojrzą.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) SZKODA ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcelus: akurat na solidne buty faktycznie warto wydac, ale ja mowilem glownie o jakis koszuleczkach (nie koszulach, bo taka koszula do rozmowy o prace tez moze byc drozsza i spoko) i o innych #!$%@? typu czapka supreme
  • Odpowiedz
A buty za niecałą stówkę wytrzymywały nawet rok


@varmiok: no popatrz a u mnie odwrotnie. do niedawna jeszcze kupowalem buty za 30-80 zl i gowna wytrzymywaly max pol roku, a sama podeszwa na piecie juz po miesiacu wglebiona xD komfort chodzenia nie do porownania - zelowe asicsy, air maxy nike czy cloudfoam adidasa juz nie mowiac o ultraboost to jest jak pic coce cole ze szklanej butelki a teczowa cole z
  • Odpowiedz
słowa każdego Janusza, który nigdy nie kupił porządnych ubrań.


@Nidrax: gadanie takie. Jak, miałem mało kasy to się ubierałem na bazarach, potem miałem fazę na patriotyczne koszulki a jak się dorobiłem to na, markowe. Bazarowe mam do dziś, patriotyczne wyglądają, jak nówki sztuki, a drogie limpy już dawno przerobione na szmaty gdzie nawet na to się nie nadawały. Przeplacanie za koszulki nie ma żadnego sensu.
  • Odpowiedz