Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@varmiok: wykopki i temat ubrań jak zwykle bez zmian XD a potem dziwic sie ze żadna dziewczyna ich nie chce jak laza w trekkingowcach spodnie rury albo typu dzwon i jakas nerdowska koszulka typu sformatuj mnie XDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Nidrax: przecież buty z CCC za 30 zł to to samo co takie markowe za 500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wstyd przyznać ale przed wyjściem z rodzinnego domu też tak myślałem, potem zacząłem jeździć na zakupy z obecną żoną i to ona namówiła mnie na lepsze ubrania - nie żałuję ani złotówki. Lepiej kupić buty za 300 zł raz na 2-3 lata niż za 30 na 2
  • Odpowiedz
@Radziox:

hehe kwiii kwiii wykopki guwno wiedzom hehe

to zrób znalezisko i poradnik "jak się ubierać" a nie #!$%@? i walisz konia do niewiedzy wykopków xD

gorzej jak ci słynni programiści 15k, którzy gniją pod nosem, bo ktoś z finansów, albo marketingu nie wie jak się robi pętle xD
  • Odpowiedz
@KornixPL: gorzej, że często te buty w CCC kosztują drożej. Pamiętam jak kiedyś na szybko musiałem sobie cos kupić i dokonałem zakupu (albo właśnie w CCC albo w Deichmannie – dla mnie jeden pies) a'la trampków marki Memphis za 130zł, które mi się rozkleiły po niecałych 3 miesiącach. A takie Adidasy za 220zł? Chodzisz w nich bez problemu przez rok - dwa lata i po tym czasie kupujesz nowe, bo poprzednie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niochland: jestes tak uposledzony ze nie ma dla ciebie nic innego niz wykop? Jak czegos szukasz w internecie to tez nie korzystasz z google tylko szukasz na wykopie albo czekasz 5 lat az w koncu ktos poruszy ten temat? XD
  • Odpowiedz
@lightingball: mam podobnie buty za 2stówki wymianami co półroku bo brzydkie już są a na gwarancje sie nie nadają. A buty za niecałą stówkę wytrzymywały nawet rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie ma wiekszej roznicy pomiedzy 20zl a 200


@risottow2minuty: oprócz tego, że nadruk z koszulki za 200 nie zejdzie po trzech praniach
i koszulka za 200 nie wyblaknie po dwóch praniach
no i koszulka za 200 nie rozciągnie się po jednym praniu

pozatym to nie ma różnicy
  • Odpowiedz
@lightingball: Wydać wystarczająco dużo na ubranie czy but to jedno, wydać z głową to inna sprawa. Jak ktoś kupuje buty za 350 i rozlatują się szybciej, niż tańsze to łatwo przewidzieć skąd przekonanie, że koszulka za 20zł i 200zł różni się tylko metką i logiem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jacket: bo kupic buty ktore katologowo kosztuja 350 i zaplacic za nie tyle a kupic buty katalogowo za 800 za te 350zl to jest totalna przepasc no ale mówią ze drozsze lepsze wiec ida do sklepu nike czy adidasa na jakiejs francyzie gdzie w ogole nie ma promocji i placa retail za te #!$%@? buty ktore katalogowo stoja po te 350 xD
No ale debilom nie przetłumaczysz, a no i dbac
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko Wez obie w rece i przestan piepszyc glupoty bo to czuc. Zreszta jest cos chyba pomiedzy i mozna kupic dobra jakosciowo koszulke za 60-100 zl ale wiadomo wykopki ze skrajnosci w skrajnosc xd Sam mam koszulki za ponad 100 i pare.za grosze do chodzenia po domu i jest kolosalna roznica w dotyku, wygladze bo wielu praniach i w tym jak je sie nosi.
  • Odpowiedz
@happy_shroom:
Ale bzdurne #!$%@? xD
Moja mama jest krawcową i nie uwierzyłbyś jakie gówno materiały wciskają projektanci znanych marek. Żeby to jeszcze rzeczywiście było "made in poland" albo "made in EU", ale to zazwyczaj dorabianie nadruku i przeszywanie metki z #!$%@? tiszertów. Mam jedną koszulkę paprocki&Brzozowski i nigdy więcej żadnej droższej niż 50zł, nie ma sensu dopłacać za coś co i tak jest #!$%@? w Bangladeszu uszyte xD Ale pewnie, masturbuj
  • Odpowiedz
a'la trampków marki Memphis za 130zł, które mi się rozkleiły po niecałych 3 miesiącach. A takie Adidasy za 220zł? Chodzisz w nich bez problemu przez rok - dwa lata i po tym czasie kupujesz nowe, bo poprzednie ci się znudziły, a nie dlatego, że są zniszczone


@Nidrax: Nigdy butów sportowych nie wyrzuciłem, bo mi się znudziły, wszystkie się rozlatują, czy to bazarówki za 40 złotych, czy adidasy za 220, czy jordany
  • Odpowiedz