Wpis z mikrobloga

Bardzo fajna mapka pokazująca jak, kraje muzułmańskie i posiadające dużą liczbę wyznawców islamu obniżają liczbę gwałtów.
Lista państw z dużym procentem muzułmanów:
Czarnogóra 19,11% (2011)
Bośnia i Hercegowina 45% (2005)
Albania 60,31% (2010)
Bułgaria 12,6% (2010)
Kosowo 87% (2010)

Prawaki mają chyba gwóźdź wbity w mózg bo ciągle mówią o tym jak islam jest niebezpieczny dla kobiet. Przecież jasno ta mapa to podważa.
Może chodzi o liczbe zgłoszonych spraw... ale nie konserwy mówią, że to tylko lewackie brednie więc tak na pewno jest.
No to jak w końcu jest?

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #imigranci #islam #religia
F.....h - Bardzo fajna mapka pokazująca jak, kraje muzułmańskie i posiadające dużą li...

źródło: comment_DWZHlmt3XGnOY5C6GVs5SqkdApg2I8BK.jpg

Pobierz
  • 23
@Frank_Forsyth: Bo młode byczki w swoich krajach by wisiały na latarniach, a jak pojadą na Zachód to mogą sobie pozwolić na więcej, bo tam kobiety wychodzą z domów, są bardziej wyzwolone, na Zachodzie można sobie przyćpać i popić po raz pierwszy w życiu dla wielu to masz mieszankę wybuchową, nagle im puszczają wszystkie hamulce i stąd te mityczne (lub nie) gwałty imigrantów.
@Frank_Forsyth: mapka jest #!$%@?, ale twoje wnioski jeszcze gorsze. W takiej Albanii 60% islamu jest wyłącznie na papierze (podobna sytuacja do Polski, gdzie 95% ludzi to niby katolicy). Poza tym w islamie liczba gwałtów zawsze będzie sporo zaniżona - raz przez to, że władze bagatelizują takie sprawy. Dwa, że kobiety same na to się godzą na gwałt - brzmi to paradoskalnie, ale w religii, gdzie kobieta jest traktowana jako rzecz, by
@waro: na podstawie tej mapy nie można mieć żadnych wniosków bo jest bez sensu, ja tylko odwracam kota ogonem i stwierdzam, że takie mapy można interpretować w dowolny sposób. A co do drugiego punktu to można to zastosować to do wszystkich państw zaznaczonych na niebiesko, tylko zamiast religii będzie "co ludzie powiedzo"
@waro:

Chcesz przez to powiedzieć, że w tych krajach (Polsce też) kobiety boją się zgłaszać gwałt z powodu społecznego ostracyzmu?


Oczywiście że tak. U nas do niedawna często gęsto zdarzało się że przyjmujący zgłoszenie bardziej interesował się prowadzeniem się zgłaszającej i jej strojem niż osobą gwałciciela. I wcale nie jestem przekonana czy coś się w tym temacie zmieniło, ale czytałam na ten temat jakiś czas temu.

Zresztą spójrz nawet na wypok
@Goofas: fakty są lewackie.

@Frank_Forsyth: to jest chore że lewactwo teraz wymaga argumentów i badań. Są rzeczy które wystarczy wziąć na chłopski rozum.


o ja #!$%@?.

skoro takie w Was zamiłowanie do nauki i faktów i stwierdziliście że panująca religia nie ma związku z odsetkiem gwałtów to może znajdźcie taką samą ładną mapkę z odsetkiem imigrantów z podziałem na narodowości/kultury i stwierdźcie czy jakieś powiązanie istnieje

tylko bez wymówek że
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tlaziuk: skoro chcesz coś udowodnić to na tobie odpowiedzialność pokazania danych, a nie poszukajcie sobie XD
Polacy przodują w kradziezach i rozbojach za granicą, czyli to znaczy że katolicyzm jest powodem dla którego kradną?