Wpis z mikrobloga

Kocham ogłoszenia z komputerami na olx od totalnych brainletów - zestaw złożony po najniższej linii oporu albo zestaw dla frajera kupiony z allegro czyli jakiś tam procek pokroju i3 , r5 1600, jakieś tam gpu typu gtx 1050 4gb albo 1060 3gb,ram najtańszy taki typowy pod biurowe kompy zielone pcb) wybuchowy zasilacz a to wszystko spakowane w super cudowną gamingową obudowę od akygi/tacensa/genesisa - I takie coś wystawione za 3 tyś w górę podpisane CS GO FORTNITE GAMING SUPER OKAZJA ( ͡° ͜ʖ ͡°) i uświadamiasz takiego łebka że sprzęt jest warty np. góra 1800pln to zawsze pojawia się ten sam argument (nie tylko w przypadku dzieciaczków sprzedających swoje monstra) Ale ja kupiłem tego kompa X lat temu za 5 tysięcy więć cena dobra ! No tak skoro kiedyś za coś zapłaciłeś sporą sumkę to twój zakup ma immunitet i nie leci na cenie z biegiem czasu xDDDDDDDDD Ten proceder pojawia się często w opisach że ktoś sprzedając rzecz (x) informuje za ile ją kupił jak by to miało jakieś znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#olx #komptuery #bekazpodludzi #pcmasterrace #komputer
s.....y - Kocham ogłoszenia z komputerami na olx od totalnych brainletów - zestaw zło...

źródło: comment_qQXCkjH9dwiKBDOa2roMPILJdQyVuQq6.jpg

Pobierz
  • 12
@s-k-fantasyfactory A po co bawić się w uświadamiacza? Też czasem widzę, jak ludzie sprzedają coś w cenie katalogowej (przedmioty kolekcjonerskie) i wiadomo, że są to ceny oderwane od rzeczywistości, ale do głowy mi nie przychodzi wypisywać do nich, bo i po co?