Wpis z mikrobloga

Czyli jakby byla uszkodzona paczka, to wtedy moge ja otworzyc tak ? Chodzi mi poprostu o to abym nie otrzymal przypadkiem cegly, jesli np dostane cegle, spisuje protokul i kurier zwraca mi kase czy jak to sie odbywa ?
@hpiotrekh: Zakladam czysto hipotetycznie, spisuje protokol kasy i telefonu i tak nie mam, a czy ten ktory mi wyslal nie to co trzeba otrzyma kase czy mu jakos ja zablokuja, problem w tym ze on juz nadal ta paczke a teraz zaczely mi sie pojawiac coraz to wieksze watpliwosci czy dobrze zrobilem
@xtaobabox: protokół spisuje się raczej na uszkodzenie przesyłki.
Ale myślę, że jak przygotujesz sobie narzędzia do szybkiego otworzenia paczki to kurier zaczeka i będziesz miał świadka co było w opakowaniu.
Tak czy inaczej to co jest w środku go nie obchodzi i jak dostaniesz cegłę, to sprawa między tobą a kupującym.
@xtaobabox: jak przyjmiesz przesyłkę, to wydaje mi się, że otrzyma. może niepotrzebnie się nakręcasz?
ja kupiłem od kogoś telefon jak wzial na abo i mial nawet folie na bokach. I żadnych problemów. CHociaż teraz jak czytam, że blokują telefony po imei jak ktoś nie spłaca to już bym się chyba bał.

Ale różne rzeczy już widziałem
Łącznie z otwieraniem paczki na poczcie i niby odmową przyjęcia, gdzie nie ma prawa otworzyć