Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat. Dobija mnie myślenie że za mało zarabiam. Pracuję jako technolog od 8 miesięcy, awansowałem z obsługi cnc. Aktualnie jestem w trakcie studiów inżynierskich bo wcześniej bardziej musiałem być zajęty pracą niż nauką. Pracę mam fajną, dużo już się nauczyłem, wiele też się myślę jeszcze nauczę. Sam we własnym zakresie staram sie jakoś rozwijać. Ale codziennie dobijam się myślami ze obecne 3k netto w mieście wojewódzkim (WRO), to jest bardzo mało (bo jest) i boję się ze długo się to nie zmieni. Powoli popadam w paranoję, chodzę rozdrażniony,mam problemy ze snem, bez powodu wybucham złością na mojego różowego a ona nie wie o co chodzi...
#praca #pracbaza #rozwojosobisty

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powoli popadam w paranoję, chodzę rozdrażniony,mam problemy ze snem, bez powodu wybucham złością na mojego różowego a ona nie wie o co chodzi...


@AnonimoweMirkoWyznania: takie coś się leczy u psychologa, albo psychiatry, bo jak wytłumaczysz to, że polacy zarabiają 2200 i nie zawsze chodzą tak #!$%@? jak ty?
wyłącz Instagrama i wykop, to, że w twojej bańce informacyjnej wszyscy zarabiają 15k/msc to nie znaczy, że tak jest naprawdę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ehhh ( ͡° ʖ̯ ͡°) kolejny zdziwiony że na nisko skomplikowanej produkcji płacą ochłapy bo to najniższy segment w łańcuchu dostaw ¯\_(ツ)_/¯ To tak jak byś był rolnikiem i narzekał że w skupie za czereśnie płacą 20 groszy/kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie martw się, mi też zeszło parę lat by to zrozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz