Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra samotne mirki i mirabelki - jak spędzacie wolny czas?
Znalazłem się w takiej dosyć patowej sytuacji. Mam 28lat, dobrze płatną pracę, wszystkie kończyny i pełne uzębienie. Niedawno skończyłem 5-letni związek bo nie widziałem w nim przyszłości. Teraz oprócz ucieczki w robotę - 1,5 etatu, nie wiem co robić w wolnym czasie. Większość moich znajomych to małżeństwa/ zaręczeni i spotkania raz na jakiś czas są spoko, ale jakoś nie widzę jak miałbym z nimi jechać na wakacje xD
Reszta znajomych singli to raczej znajomi do wódki, w innych celach się nie spotykamy.
Jak samemu iść przez życie? Jak wy to robicie? Brak mi jakiegokolwiek hobby - zawsze grałem w gierki, ale to już nie to. Z dodatkowych zajęć jedynie chodzę na siłownie i ogladam seriale. Zapisać się na coś?
Macie jakieś pomysły? Wolontariat w pomocy ludziom? Co zrobić z urlopem? Cisnąć gdzieś samemu? Finansowo nie mogę narzekać, przegrywem piwniczakiem też nie jestem, ale ciężko mi dbać o relacje z innymi, a jednak samotność chyba doskwiera.
Jak wy z tym sobie radzicie?
#samotnosc #tfwnogf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania:
- spa (nie, nie jest "pedalskie")
- sport (polecam golfa, nie trzeba drugiej osoby, a jest fajnie)
- ruchanie młodych duper z tindera jak masz reprezentatywną mordę, albo przynajmniej reprezentatywne zdjęcia
- jakieś własne projekty do rozwinięcia
Macie jakieś pomysły? Wolontariat w pomocy ludziom? Co zrobić z urlopem? Cisnąć gdzieś samemu? Finansowo nie mogę narzekać, przegrywem piwniczakiem też nie jestem, ale ciężko mi dbać o relacje z innymi, a jednak samotność chyba doskwiera.


@AnonimoweMirkoWyznania: cisnac samemu i wolo
Nauka języka obcego w szkole językowej, nauka jazdy konnej, zajęcia taneczne. Może u Ciebie w mieście są jakieś spotkania żeby razem pograć w planszowki? Dużo ludzi można poznać przy tym ;) Zamist typowych wczasów to może trip rowerowy samemu? Są fajne trasy nad morzem i na Mazurach.
@AnonimoweMirkoWyznania: na fb są grupy gdzie ludzie kompletują ekipy na wspólne wyjazdy, dorzucasz się do paliwa i spędzasz dzień lub kilka z nowymi znajomymi. Albo jakieś zorganizowane wyjazdy z niszowymi biurami podróży - jak spędzasz z grupą kilka dni to jest dużo okazji do nawiązania znajomości