Wpis z mikrobloga

@Lisek_Chytrusek: haha pięknie xd... Czy dobrze widzę, że jeżeli chcemy pojechać przez rondo środka na wprost lub w prawo, to w tym miejscu rowerem należy jechać po jezdni? Czy może wg strażników należy skorzystać ze ścieżki po drugiej stronie?
@sl4yer: tak, należy skorzystać ze ścieżki, a potem znieść rower do przejścia podziemnego i z powrotem na górę na docelowym wyjściu :) pogrzało xd znaczy no ja się staram nie łamać przepisów, nawet tych nienormalnych, ale jak ludzie jadą z koszem zakupów, czy coś to ja życzę powodzenia w noszeniu tego po schodach, jak ja na pusto ledwo daję radę, paranoja, w Poznaniu jest tyle takich kwiatków ze ścieżkami, że już
@Lisek_Chytrusek: przecież ta ścieżka prowadzi tylko w lewo, a....

Art. 33. 1. Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić.

więc ja bym tam jechał po jezdni skoro strażnicy są tacy nadgorliwi :P
@Lisek_Chytrusek: trzeba być niezłą #!$%@?ą żeby dostać mandat od strażnika miejskiego :D Ostatnio z ziomkiem dwóch strażników chciało przegonić menela spod klatki bo tam pił. Zatrzymaliśmy się i zaczęliśmy sobie oglądać akcję, to się speszyli, wsiedli do swojego #!$%@? i odjechali speszeni xDD a nawet nic nie mówiliśmy, nie wyglądamy jak patusy.

Na rowerkach fajnie, można w pościg się pobawić. Ich się nie traktuje poważnie, to takie miejskie kanary.