Wpis z mikrobloga

Szczerze? To musi być #!$%@? uczucie wiedząc, że jakaś laska jest z tobą tylko dlatego, że masz kasę z której na luzie korzysta, lub jest z tobą, bo kiedyś mając do wyboru ciebie i innych, wybierała tych innych (w jej mniemaniu lepszych od ciebie), a gdy nie wypaliło z nimi, to z braku innych opcji wzięła się za ciebie... za gorszy sort. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 6
  • Odpowiedz
@Boomak: to ja już wole nie ruchać, niż ruchać ze świadomością, że jedyne co we mnie widzi to kasa, lub, że jest ze mną, tylko dlatego, bo ci których wcześniej wybrała (mając do wyboru i mnie) jej nie chcą...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jestembogaty: skoro wiesz, że jest z Tobą ze względu na kasę to możesz patrzeć na to na zasadzie, że to Ty ją sobie wziąłeś/kupiłeś i jak przestanie Ci pasować to weźmiesz kolejną.
  • Odpowiedz
@Boomak: @xentropia: nie interesuje mnie takie mechaniczne ruchanie. Teraz mam taką sytuację, że 5 lat temu poznałem jedną typiarę, która przez ten cały czas mnie olewała i traktowała jak gorszy sort, wielokrotnie szydząc ze mnie. Przez te 5 lat skakała na bolcach innych typów z którymi jej nie wyszło, a teraz gdy dobija 30, a ja się dorobiłem kasy, to nagle mnie zauważyła i chętnie by ze mną spróbowała... żałosne
  • Odpowiedz