Wpis z mikrobloga

Przerobiłem #xr400 na tankowiec - zbiornik acerbis 22l.(oryginał ma chyba 9,5l)

Dodatkowo zamontowałem stacyjkę (oryginał nie ma...) oraz ładowarkę pod telefon (motor nie ma akumulatora i ma 2 instalacje 12V AC i DC). Trochę zabawy z kabelkami i miernikiem ale się udało.

Jeszcze na dniach powinien przyjść bagażnik wycinany laserem i gięty CNC według własnego projektu, mam nadzieję że dobrze go wymierzyłem i zaprojektowałem :D

Najwyższy czas na przygotowania, bo 6.09 wyjazd do Czarnogóry.

#motocykle #enduro
DMMotoAdventures - Przerobiłem #xr400 na tankowiec - zbiornik acerbis 22l.(oryginał m...

źródło: comment_PkCivsUxJRGr7M4Mvk9hguw21vu3fSwz.jpg

Pobierz
  • 22
@juniortbg: ostatnio byłem na nich na szkoleniu motocyklowym na asfalcie. Mini gymkhana, hamowanie awaryjne na prosto i w zakręcie - wszystko bez problemu. Wychodzi na to, że kuku można sobie zrobić bardziej złą techniką niż złą oponą :D. Same opony podobno dają dupy jak jest mokro i wtedy trzeba być bardziej ostrożnym.
@DMMotoAdventures: Jestes kozakiem ze lecisz w takiego tripa motocyklem z kompletnie odmiennego swiata, na dodatek na tych kapciach. Moto jeszcze rozumiem bo satysfakcja będzie niezapomniana ale tego kapcia bym nie przebolal gdybym to ja mial jechac :D
@PancakeV: Zmiana w tym roku i pierwszy taki trip, trudno oceniać co z tego będzie :)
Poprzednio była Afryczka i gumy Karoo3, trochę podobna opona i jakoś tego nie odczuwałem. Natomiast teraz dupa odczuwa zmianę kanapy. Tam to był fotel, a tutaj to jakaś poprzeczka od trzepaka xD
@DMMotoAdventures: małym singlem bez siodełka na kostkach do Czarnogóry po asfalcie. Niebanalnie, co najmniej.
Nie lepiej założyć jakieś szosowe, na miejscu kupić kostki, styrać je i na powrót znowu szosowe? Teraz założone e09 w Czarnogórze będą już tępe.

Gx