Wpis z mikrobloga

Ogólnie to tak właśnie rozkminiam czy lepiej mieć dziewczynę czy kota, zrobię to w 11 punktach:
- to i to można głaskać więc remis
- to i to można przytulać, ale dziewczynę chyba fajniej bo taka większa więc pół punkta dla dziewczyny
- to i to może cię pogryźć i podrapać bez powodu, znowu remis
- oba w sumie trzeba utrzymywać, dziewczyna droższa, pół punkta dla kota
- z dziewczyną da się pogadać, z kotem ciężko, mój co prawda coś odmiałkuje, ale ciężko go zrozumieć, baby też ciężko zrozumieć więc dam im tylko pół punkta w tej rundzie
- kot nie zdradzi z najlepszym przyjacielem, albo w ogóle z kimkolwiek, a baba to tylko wyszukuje okazji do zdrady, punkt dla kota
- z kotem nie trzeba się bawić w jakieś śluby, intercyzy i inne pierdoły, za to dam kotowi nawet dwa punkty
- kotu trzeba myć kuwete i sprzątać po nim jak rzyga, a dziewczyna po tobie posprząta kibelek, dwa punkty dla dziewczyny
- dziewczyna może ci zrobić jedzonko, kot nie, znowu punkt dla dziewczyny
- obie te istoty potrafią uparcie drzeć ryja bez powodu, znowu remis
- no i na koniec nam zostało nam najważniejsze czyli seksik, więc punkt dla kota

No i koniec końców kot wygrał o pół punkta. Idę właśnie swojego przytulić i podziękować mu za to że ze mną jest, a nie jakaś dziewczyna.

#przegryw #tfwnogf
RobieZdrowaZupke - Ogólnie to tak właśnie rozkminiam czy lepiej mieć dziewczynę czy k...

źródło: comment_aGP6AtvI14uflcnbghHiSR4z8UDO9yUU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke:

Jasiu przychodzi do domu cały podrapany.
Mama się go pyta:
- Jasiu co się stało?
- Wpadłem w krzaki i się podrapałem
- Jasiu, ale krzaki przecież wycięli
- Przewróciłem się na żwirze
- Ale przecież wczoraj zrobili asfalt!
- Kot jest mój i będę go #!$%@?ł czy się to komuś podoba czy nie!
  • Odpowiedz