Wpis z mikrobloga

  • 103
Utknęliśmy w Rumunii. Auto do kasacji. Wyprzedzaliśmy pojazdy lewym pasem i samochód za busem którego wyprzedzaliśmy postanowił nagle zjechać lewo. Na nieszczęście też Polacy. Od godziny 13tej odwiedziliśmy już szpital, wypisaliśmy się na własne życzenie, składamy zeznania na komisariacie i rozkminiamy jak wrócić do Polski
Pobierz kt13 - Utknęliśmy w Rumunii. Auto do kasacji. Wyprzedzaliśmy pojazdy lewym pasem i sa...
źródło: comment_WffoW9fr8wlQf6ktflaCiuC8YwlXBtl5.jpg
  • 67
@i-kamieni-kupa przyjechaliśmy do Bukaresztu taksówka. Samochód porzucamy bo nawet laweta go nie chciala zabrać, a po rumuńsku się dogadać to nie potrafimy, tylko po rusku i angielsku.. Najwyżej będzie przeprawa z polskim urzędem. Nie wiadomo czy sąd rumuński wskaże sprawcę wypadku. Podobno sprawa może się przeciągnąć z miesiąc spokojnie
@fraciu ja miałam tomografię chyba to takie co się wjeżdża w obręcz głowy i klatki piersiowej i RTG kolana bo mam stłuczenie i obrzęk z siniakiem, ale tyg kolana wyszło spoko i reszta też. Chcieli nas przetransportować do szpitala w Bukareszcie, ale odmówiliśmy, bo chcemy się dostać do Polski jak najszybciej. W Polsce iść od razu na izbę przyjęć i wyjaśniac sytuację i czekać pół dnia?
@krootki no my też dużo bo z Polski przez Słowację, Węgry, Sighisoare, na Obzor i tam zwiedzanie Warna, Sozopol, Nessebar, Kaliakri i Słoneczny Brzeg. Mieliśmy wracać przez Bran jeszcze w Rumunii
@kt13: jedno dobre że nie na Węgrzech bo ich policja to dopiero psychole..kurde sam chce taka objazdowkę kiedyś zrobić bo Rumunia mnie zafascynowała. Trzymajcie się tam mocno. Co się da załatwiajcie bez machiny urzędniczej. Za euro łatwo się wykupić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kt13: dlatego kupuje się adac. Jako Assistance trochę ssie paukę, ale ściągną ci szrot przynajmniej do kraju xD
Samochód porzucamy bo nawet laweta go nie chciala zabrać, a po rumuńsku się dogadać to nie potrafimy, tylko po rusku i angielsku.. Najwyżej będzie przeprawa z polskim urzęde


@kt13: nie wyrejestrują Ci go, musisz mieć zaświadczenie z ich złomu albo płacić OC
w innym wypadku trzeba popełnić przestępstwo składania fałszywych zeznań albo przeciwko dokumentom