Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niech ktoś poradzi. Spotkałem się kilka razy z dziewczyną (imprezy plenerowe), którą poznałem w Internecie, raz byłem z nią na weselu i ostatnio spotkałem się z nią już całkowicie sam na sam. Chciałem abyśmy przejechali się gdzieś autem i stamtąd jakiś spacer lub coś innego. No i wtedy powiedziała, że mnie za bardzo nie zna w efekcie czego nie dała się namówić żeby wsiąść do samochodu. Od razu przeszło mi inicjowanie jakiegokolwiek kontaktu fizycznego.. ale rozmawiało się spoko - tyle. Chciałem ją chociaż do domu odwieźć no i już nawet wsiadłem do auta, ale nie weszła. Co mam o tym myśleć?

#logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Niech ktoś poradzi. Spotkałem się k...

źródło: comment_H2t1HwYJpElsUXqq9pkVLdNGTDYqZUQo.jpg

Pobierz
  • 10
OP: @ArekJ - Do kościoła i na wesele z jej rodzicami. Ja też nigdy się z tym nie spotkałem dlatego pytam. Nie tobie jedynemu tinderówka od razu do auta weszła :)
@bogate_pianino - Być może to prawda, ostatnio byłem w jej miejscowości. W sumie podałem jej konkretne miejsce gdzie możemy iść i nie było to zadupie.
@raz-dwa-trzyy - Czyli zapraszać na spotkania chodzić, obserwować? xD Coś czuję, że ona mnie nigdy