Wpis z mikrobloga

@el3m3nt: Trasa to jakieś 6 litrów, miasto (Warszawa, dojazdy do roboty po 10 km) 7-8 litrów. Minimalne jakie miałem to 4.5 w trasie z plecakiem jadąc w okolicach 90 km/h. Przy pałowaniu nie wiem ile, bo nie lubię takiej jazdy - stąd też decyzja o dużej pojemności, bo nie trzeba go wysoko kręcić żeby dynamicznie jechać, w zasadzie nie przekraczam 6k obrotów, bo i nie ma po co. Moto nie lubi
@knoor czyli spalanie mysle porownywalne z 600tkami.Bede niedługo kupował moto wolałbym wlasnie duza pojemnosc zebym nie musial pałować przez co silnik wydaje mi sie dluzej pochodzi bez awarii natomiast boję się troche masy bo jestem niedoświadczony z wiekszymi moto.
@el3m3nt: Zawsze możesz zmierzyć kompresję silnika przy kupnie i zobaczysz, jak bardzo (orientacyjnie) jest zajechany:) A szukasz do miasta/trasy? Problem z power nakedem jest taki, że do miasta jest średni (Inazuma jest szeroka, ciężko się nią przeciskać) a na trasie znowu wieje i bez szyby jedze się fajnie może do 110 km/h ¯\_(ツ)_/¯ Natomiast bardzo cieszy oko:)