Wpis z mikrobloga

Znacie to uczucie? dziewczyny nigdy nie zwracaly na was uwagi, nigdy żadna nie spojrzała na was z takim pożądaniem jak na dynamicznego oskarka z bogatego domu, zawsze jesteśmy pomijani bo #p0lka dokonując selekcji niczym nazistowski ssman umieściła nas w wiecznym obozie nie ruchania, zostalismy wepchnieci do wagonów które odjechały w kierunku wiecznego przegrywu. To nie był nasz wybór, p0lki decydują w tym kraju kto zamoczy bolca w tzipie a kto nie, ten "zaszczyt" spotyka tyko gigachadow oraz dynamicznych oskarkow z bogatych rodzin, takim spierdonom jak my zostaje jedynie realistyczna tzipa aktorek p---o np. Elsy Jean albo wlasna ręka.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
Roberto_Soldicz - Znacie to uczucie? dziewczyny nigdy nie zwracaly na was uwagi, nigd...

źródło: comment_TRuHUYXv39frKkMFjLzbPd6dHSwpsbqv.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roberto_Soldicz: ja jestem spierdonem a ruchałem nie raz, nie dwa, może nie tysiąc, ale to nie prawda, po prostu przestań celować w laski 11/10 gigastejsi, bo one to wiadomo że przegrywom nie dają, a jakoś to będzie.

Czasami jak patrzę na swoje fotki z liceum to sam się k---a dziwie że ktoś to ruchał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chudy szczurkens, pryszczata morda, c-----e ciuchy, no ale
  • Odpowiedz
@Roberto_Soldicz: dziewczyna dotknęła mojego penisa po raz pierwszy, gdy miałem lat 16, ale to nie czyni mnie matkojebcą, szło jak po grudzie, musiałem sporo pajacować, kombinować, miewałem spore przerwy "pomiędzy". Oskarki miały to za darmo i dużo lepiej, cały czas - no ale oni urodzili się ładniejsi i przystojniejsi, rodzice kupowali im lepsze ciuchy, no to co mieli nie r----ć częściej skoro byli lepszym towarem niż ja
  • Odpowiedz