Wpis z mikrobloga

Parafianie napisali do księdza donos na dyrektorkę szkoły podstawowej, której syn jest gejem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
W liście min.:

Czy Ksiądz Kanonik wie, kto jest dyrektorem szkoły podstawowej w Błaszkach. Niedawno nasze dzieci, jak to w wakacje bywa, bawiły się i szukały ciekawostek w Internecie. Natrafiły na zdjęcia, gdzie dyrektorka Sulwińska ze swoją rodziną świętowała na paradzie równości w Poznaniu".

"To okropne. Jak mamy wytłumaczyć naszym dzieciom to zło, jeśli dyrektorka popiera i reklamuje LGBT+"

"Tolerujemy ich, ale nie pozwolimy, by grupy finansowane przez Sorosa mówiły nam, jak mamy żyć i wychowywać nasze dzieci. Niestety zaraza LGBT+ dotarła już do Błaszek"


Ksiądz poinformował kobietę o sprawie osobiście, jak sama przyznała:

To była miła rozmowa. Nie naskoczył na mnie. Nie był oburzony, że mój syn jest gejem. Po prostu pokazał mi ten donos, żebym o nim wiedziała. Odpowiedziałam, że mój syn jest dorosły, a to, że jest gejem, nie sprawia, że się go wyrzeknę.


Warto dodać że niedługo w Błaszkach odbędzie się konkurs na dyrektora szkoły:

Być może powodem wysłania tego donosu jest zbliżający się konkurs na stanowisko dyrektora szkoły. W tej chwili pełnię obowiązki dyrektora, ale jesienią ma być przeprowadzony konkurs. Mogę się tylko domyślać, że takimi metodami ktoś będzie chciał naciskać na burmistrza


https://www.wykop.pl/link/5101553/donos-na-dyrektorke-szkoly-bo-ma-syna-geja/

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #homoseksualizm #lgbt #szkola
Pobierz saakaszi - Parafianie napisali do księdza donos na dyrektorkę szkoły podstawowej, któ...
źródło: comment_VFJ53qWesOcxJQmf6TnnFolVeXlRS9d3.jpg
  • 37
zgodnie z Konstytucją małżeństwo to kobieta i mężczyzna


@saakaszi: za każdym razem xD zgodnie z Konstytucją to małżeństwo kobiety i mężczyzny jest pod szczególną ochroną Państwa, nie ma tam nic co zabraniałoby innych rodzajów małżeństw, które poradziłyby sobie doskonale bez tej "szczególnej ochrony", czymkolwiek ona jest. A już na pewno nie zabrania to utworzenia instytucji związku partnerskiego.

doskonale się bawili. To okropne


xDD
@TinkerCob

zgodnie z Konstytucją to małżeństwo kobiety i mężczyzny jest pod szczególną ochroną Państwa, nie ma tam nic co zabraniałoby innych rodzajów małżeństw, które poradziłyby sobie doskonale bez tej "szczególnej ochrony", czymkolwiek ona jest.


Ale #!$%@?. Wykazujesz się interpretacja konstytucji godna PiSu. Przy takim podejściu do konstytucji to można jej zapisy dowolnie interpretować.

Nieistotne jest to czy się popiera małżeństwa jednopłciowe czy nie, zapis jasno nie pozwala na ich wprowadzenie do polskiego
@marcelus:

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny jest pod szczególną ochroną Rzeczypospolitej polskiej


Powiedz mi, gdzie tu między wierszami wyczytałeś jakiś zakaz? Jest dokładnie tak jak napisał przedmówca: jako związek i kobiety i mężczyzny jest chronione, nie ma nic o istnieniu bądź zakazie innych związków

Btw, zresztą zawsze mi się robi ciepło na serduszku z jaką pasją ludzie bronią tej napisanej na kolanie przez Kwaśniewskiego konstytucji. Może wróćmy do konstytucji 3