Wpis z mikrobloga

@Bartek_: Otwiera pustą stronę Google. Różnych zapytań już próbowałem i nic sensownego nie znalazłem poza PowerDVD za 200zł. Trochę drogo biorąc pod uwagę, że za takie pieniądze można mieć stacjonarny odtwarzacz BluRay.
  • 1
@onim21: zamiast krzyczeć i płakać może byś się zastanowił dlaczego musisz płacić? BluRay należy w całości do jednego podmiotu i podmiot ten każe sobie płacić firmom za każde urządzenie umożliwiające odtworzenie filmu z nośnika BluRay (opłaty licencyjne - z DVD jest zresztą bardzo podobnie). Microsoft każe płacić za to extra, bo bez sensu jest podnosić cenę systemu z powodu funkcji, z której póki co mało kto korzysta.

Tak więc zanim znów
@Wapniak: Właśnie Cyberlink PowerDVD odtwarzający Bluray (a nie tylko DVD i pliki) kosztuje 300zł. Dostałem jakiegoś z laptopem, ale tylko jako preinstalowany. ASUS nie oferuje tego programu na płytce ani do pobrania, a nie chcę mieć systemu razem ze wszystkimi śmieciami od producenta.

Poza tym interfejs PowerDVD mi się nie podoba.
@kolakao: Zainstaluj pirata i zobacz czy będzie działać, a działać powinien i to bardzo dobrze, bo testowałem. Interfejs to tylko interfejs, da się przegryźć - zwłaszcza, że tylko klikasz w nim play i znika :)
@rss: Jeśli chodzi Ci o podmiot SONY to właśnie ich firmy mam laptopa. Może niech zrobią płatne sterowniki jeszcze?

Nie psiocze na MS.