Wpis z mikrobloga

Siemanko, mam takie pytanie do podróżników, jaki plecak turystyczny polecicie na 2tygodniowy wypad na Filipiny, to pierwsza moja taka wyprawa więc pytam mądrzejszych ;) nie chciał bym po tygodniu nosić wszystkiego w siatkach z biedronki bo plecak nie wytrzymał :D

#turystyka #tanieloty #filipiny
  • 8
@JustynM: na Filipiny możesz zabrać 4 t-shirty, 4 pary gaci, 2 pary krótkich spodenek, wygodne klapki/japonki w których będziesz chodzić. Reszta to już luksus, czyli jakieś kąpielówki, okulary przeciwsłoneczne, może jakiś sprzęt do nurkowania. Wszystko to zmieścisz spokojnie w plecak góra 30L. W tropiki możesz jechać w zasadzie z jedną parą ciuchów na zmianę i też będzie dobrze.
@JustynM: ja bym Ci polecił jakiś 40 litrowy. Będzie bardziej uniwersalny, użyjesz w następnych podróżach. Nie wiem jak obecny model 40l z decathlonu ale mam od nich 3 plecaki (70, 40, 20l) i wszystkie się super spisują. Polecam plecaki, które mają otwieraną komorę od góry i od przodu. W obecnej ofercie z decathlonu jeden z nich to ma (mh500 40l) a drugi nie (mh100 40l) z czego ten drugi bym odrzucił.
@JustynM plecak decathlona na plus. Polecam raczej większy niż mniejszy.
Jaki termin i rejony odwiedzasz?
O dziwo w tym roku pora deszczowa w miarę spokojna, ale jakiś tajfun w końcu uderzy.