Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
Co
do
#!$%@?.
Właśnie chciałam sobie zrobić yerbę, wstawiłam wodę, poszłam do łazienki i usłyszałam jebnięcie. Dobrze, że niebieski był okryty, nawet na jego kocu leżały kawałki szkła. Czajnik ma z pół roku i w #!$%@?. Podejrzewam, że przecudowne Media Expert stwierdzi, że to moja wina (no tak, bo wstawiłam wodę...). Dobrze, że jeszcze mieszkanie nie zaczęło płonąć, bo wtedy Media Expert już by ewidentnie stwierdziło, że to ja podpaliłam mieszkanie. ()

#wtf ##!$%@? miało być #yerbamate, ale teraz to tylko terere albo woda z rondla. :/
Twinkle - Co 
do
#!$%@?. 
Właśnie chciałam sobie zrobić yerbę, wstawiłam wodę, poszła...

źródło: comment_uUizBaiNb7LCEC56uAEP2z3zOyjgWbBG.jpg

Pobierz
  • 63
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@LemonYellowSun: Błagam, tylko nie kabarety. W piekle jest ogromny ekran na którym lecą kabarety.

@Iskaryota: A nie sądzisz, że to wada techniczna? Pamiętasz mirka z niedawnych z gorących? Tego któremu blat się rozsypał w pył mimo, że nic tam nie stało i nikt nie dotykał?
Ludzie mają po kilkanaście lat jakieś czajniki z Biedronki za 19,99 i nic im się nie dzieje przez lata, nawet grzałka nie wysiada. To jest
@Twinkle: to oczywiście jest wada techniczna, tak samo jak pękające kabiny prysznicowe. Niestety szkło ma bardzo małą plastyczność i wszystkie naprężenia z powodu temperatury mogą doprowadzić do takich skutków, jeżeli zostało ono wyprodukowane w sposób niewłaściwy, albo niedotrzymano odpowiedniego składu.

Ja bym się już nie bawił w wyliczanki co pęka a co nie. Zalecam po prostu unikanie szkła do wyższych temperatur.
@Twinkle A zareklamuj go, tak z czystej ciekawości. Pewnie i tak wszystko odrzucą ze względu na "niewłaściwe użytkowanie". Możesz wysłać maila do UOKiK ze zgłoszeniem produktu niebezpiecznego. Jeśli rzeczywiście tak będzie to robi się niezły gnój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy inaczej wszystko zależy od twojego podejścia i tego czy chcesz się bawić w takie rzeczy. Potencjalnie mogłaś tam stać ty albo mogło być dziecko obserwujące gotującą