Wpis z mikrobloga

Muzyka #metal to nadmuzyka, no bo zobaczcie, teksty zwykle odpowiadają o czymś ważnym np. ważne bitwy, zmarnowane lata życia, popełnione w życiu błędy, nieszczęśliwa miłość itd. Poza tym takie zespoły grają na wielkich festiwalach, mają rzesze fanów, jeżdżą po świecie, a bilety na ich koncerty kosztują kilka stówek, a takie gówniane #discopolo co? Nie są w ogóle znani, teksty gorsze od #hiphop, o kręceniu dupą i o cyckach, grają na dniach gminy Chrząszczyżewoszyce w powiecie Łękołody, a słuchają ich w większości #p0lka i #p0lak po zawodówce co zdania po angielsku nie zrozumieją. TAKA JEST RÓŻNICA
#oswiadczenie
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanuszKrzywonos: #!$%@?, nie słucham disco polo, jeszcze mnie nie #!$%@?ło, to jak Ci mam pokazać ( ) ale nie oszukujmy się, zawsze tak jest i zawsze człowiek będzie podkolorowywał to, co lubi. W każdej dziedzinie życia, czy jakiejkolwiek rzeczy się trafią zróżnicowane przypadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@night_witch95 no wiesz ja nie mam na myśli gówno metalu bo taki też istnieje, w sumie on jest na równi z disco polo. Ja tu mówię o światowej klasy zespołach. To nie przypadek że najbardziej rozpoznawalne polskie zespoły na świecie to zespoły metalowe a nie jakiś polski weekend albo akcent xD
  • Odpowiedz
@JanuszKrzywonos: No ale jednak, robi to sporą różnicę, skoro mowa o ''światowej'' popularności ;) No i tak jak napisałam, disco polo typowo polskie, metal już nie. Prędzej by było sensowne robić disco polo po chiński, oni się tam jarają tego typu muzyką :D
  • Odpowiedz
@JanuszKrzywonos: taaaaa dziewczyno z kebaba albo pierwszegoo nie przepijaaaam. Poważne teksty, poważne tematy. Woff elita intelektualna, jestem tak mądry że musze MUSZE sie #!$%@?ć do tego że ktoś nie słucha najmądrzejszej najważniejszej najlepszej muzyki. Jestem taki ponad to kuurrła. Mmm kurła. Jestem taki najlepszy.

Żeby nie było, sam słucham, gram i tworzę muzykę metalową czy okołogitarową ale wcoorvia mnie takie pajacowanie przed publika jaki to ja jestem alfa einstein bo
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś mówi że jakiś gatunek jest najlepszy to masakra... Tak jakby ktoś powiedział że kto pije herbatę to jakiś poj3b, bo kawa jest ponad wszystko (tylko dlatego że on ma taki smak)
  • Odpowiedz