Wpis z mikrobloga

Rozpoczynam 2 tygodnie testu #fotel rehabilitacyjnego https://meblujdom.pl/fotel-k1-classic-pro-kulik-system-id10161.html

Plusujących zawołam czy mnie plery przestały #!$%@?ć i czy zespół cieśni nadgarstka nieco minął.

Pierwsze wrażenia:
wygląda jak gówno, a siedzi się jeszcze lepiej #pdk
fajnie wszystko przylega i można dostosować w sumie wszystko
po odblokowaniu blokady oparcia cały czas napiera na kręgosłup, a jednocześnie można się bujać
głębokość siedziska ustawiłem na najpłytszą
fajnie działa siłownik gazowy (lol)

#test #krzesla #krzeslo #kulik
hakeryk2 - Rozpoczynam 2 tygodnie testu #fotel rehabilitacyjnego https://meblujdom.pl...

źródło: comment_fZYGbzeTwqMFhXkAyzp868bF9wXmIzmg.jpg

Pobierz
  • 33
@jadebowiemzewarto: 740 zł po rabacie, jest jeszcze opcja, że da się zamówić taniej za jakieś 500 zł bez regulacji głębokości siedziska, z kiepskimi nieregulowanymi podłokietnikami ale jak dopasować to w pełni. Ja do testów wziąłem za darmo z salonu z ekspozycji.
@nairamk: Niestety mając 186 cm wzrostu kompletnie nie korzystałem z zagłówka i ciężko było znaleźć jakikolwiek ergonomik który by szyję podpierał więc zrezygnowałem z niego na rzecz niskiego profilu oparcia i tak na szybko: nie żałuję. Zobaczę jak będzie po czasie. W ogóle teraz dotarło do mnie, że z zagłówka prawie nigdy i tak nie korzystałem, bo fotel jak fajnie podpiera cały czas dół pleców to nie masz potrzeby się wyciągąć
@hakeryk2: Rozumiem o czym mówisz - sam mam 182cm wzrostu i problem jest w tym, że te fotele to 99% chińska robota
... a oni są kurduple - więc większość foteli odpada bo na regulacjach ustawiasz na maximach ... i nie zawsze pasuje do ciała dla przeciętnego Europejczyka ;)

Ja dla fotela miałem dwa warunki:
- regulowana część lędźwiowa
- brak tych wypełnień kanapowych, bo się gotowałem.

reszta bez znaczenia -
Mam ten sam model od jakiegoś czasu i na pewno różnica pomiędzy nim a zwykłym krzesłem bez tych wszystkich regulacji jest kosmiczna. Da się elegancko ustawić wszystko pod siebie i można cały dzień wysiedzieć bez bólu (u mnie przy problemach z plecami ma to znaczenie). Oprócz tego jest ciężkie i wydaje się dość solidne choć na minus to, że skrzypi i po jakimś czasie zaczął opadać mi podłokietnik bo plastikowy bolec się