Wpis z mikrobloga

  • 577
@Pirat_Brodacz nawet gdyby narzeczony był narzeczoną to takie zdjęcie jest niesmaczne. Co innego wspólne zdjęcie z wakacji, a co innego zdjęcie z łóżka
  • Odpowiedz
@magnat32: Osobiście mam totalnie w dupie co kto z kim robi, geje, lesbijki nie rażą mnie jakoś szczególnie ale kur...gościu reprezentuje swoją mordą Warszawę i polaków a pozwala na wrzucenie takiej foty do neta, to naprawdę chore.
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: jestem tolerancyjny, ale gejostwo to dla mnie chore zbocznie od normalnosci i sie tym brzydze. dzsiaj widzialem jak dwa psy plci meskiej robily sobie gale, a pozniej jeden drugiego wkladal do buzi. widocznie tez wyszly z cienia nietolerancji i sie z tym obnosza bez krepacji;) tfu
  • Odpowiedz
  • 2
@Pirat_Brodacz Wiceprezydent miasta nie jest urzędnikiem państwowym. Ale fakt imho niesmaczne. Stanowcze przekroczenie granic.
Nie widziałem aby ktoś na takim stanowisku wrzucał publicznie tak intymne zdjęcie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PanFizyk: no bo homofobia jest przez to że ktoś wrzuca zdjęcia na instagrama ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą popatrz na niektóre komentarze kolegów którzy się z tobą zgadzają, masz odpowiedź na to skąd się bierze homofobia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz