Wpis z mikrobloga

@magiol a, no to wszystko przesądza, towarzystwo jakiegoś randoma z Wrzeszcza używało slangu, wszyscy inni to odprysk

XD patrząc po tym jak się wypowiadasz odnośnie innych to zaczynam podejrzewać, że właśnie ten odprysk się tym słowem posługiwał, wiele to wyjaśnia w twoim przypadku
A własnie że #!$%@?, jestem rocznik 01 z Małopolski i znam to określenie bardzo dobrze od kilku, jeśli nie kilkunastu lat xD


@Thome: a #!$%@?, jestem rocznik 89 z Małopolski i nikt takiego określenia nie używa - ani teraz, ani kilkanaście lat temu ;)
@poprostuzyj jakie towarzystwo, ty jesteś grubo #!$%@? gościu, pamiętam te określenie gdyż było używane w szkołach, na podwórku, imprezach. To że w twojej okolicy która zalicza się zapewne do przedmieść Gdańska nie używało się tego zwrotu to nie znaczy że w ogóle się go nie używało, ale nic dziwnego skoro zapewne w twoim rejonie używa się takich słówek jak "jo"
@magiol chyba masz jakiś kompleks, lol. Jakie to żałosne najpierw wyjeżdżać komuś z Kartuzami, potem przedmieściami, Kaszubami na zasadzie wymyślonych argumentów jaki to jesteś lepszy i miastowy XD serio współczuję, rodzice chyba wprowadzili się do tego mitycznego Wrzeszcza w Twojej wczesnej młodości i często wspominali ciężkie życie na roli, że masz taką ogromną potrzebę udowadniania jakie to miasto jest lepsze? Litości. No i nadal nie trafiłeś, też jestem z Wrzeszcza choć bardzo