Wpis z mikrobloga

Bird - 20 zł (ok 34 minuty jazdy hulajnogą za darmo)

Na ulicach Krakowa można zauważyć nowe hulajnogi - Bird, to już czwarte miasto (po Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu) w Polsce gdzie można skorzystać z usług tej firmy.

Potwierdź konto mailowo, dodaj kartę płatniczą i w aplikacji podaj kod q1t7hx w menu PŁATNOŚĆ - Wprowadź kod promocyjny
Kod nie ma terminu ważności.

Aplikacje: Bird Google Play | Bird AppStore

Dla mieszkańców Krakowa dostępne są również inne usługi z kodami promocyjnymi: #kodyodlubiekiedy
------
Aktualne opłacalne inne promocje:
1. Czas wakacji - mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników Airbnb - czyli możliwość wynajęcia hotelu, mieszkania, pokoju na całym świecie :) - po kod najlepiej się zgłosić na adres mailowy z mojego profilu - autoresponder natychmiast odeśle Ci cały spis kodów Mam również zniżki 50 zł na Booking

2. Dalej można sobie odebrać 15 funtów na dowolne usługi lub wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł
Polecam :)

3. Lime hulajnogi -50% taniej przez 4 miesiące - opis - możliwe również otrzymanie gotówki w postaci 15 funtów

4. Revolut - obecnie jest promocja, że dają 20 zł + darmową wysyłkę karty (korzystanie z Revoluta jest całkowicie darmowe)We wszystkich usługach do których daje Wam kody promocyjne na #kodyodlubiekiedy używam karty Revolut więc polecam
Instrukcja krok po kroku jak założyć konto i odebrać bonus - po kod zgłoś się do mnie przez prywatna wiadomość

Na tagu #kodyodlubiekiedy (jest już nas tam 934 mirków) zamieszczam kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 504 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy

#krakow #bird #warszawa #poznan #wroclaw #hulajnogi #kodypromocyjne

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
LubieKiedy - Bird - 20 zł (ok 34 minuty jazdy hulajnogą za darmo)

Na ulicach Krako...

źródło: comment_wcQMMz5Y5w6lQ3r8htp5ReVn3KpLbShE.jpg

Pobierz
  • 8
menu PŁATNOŚĆ - Wprowadź kod promocyjny


@LubieKiedy: u mnie nie ma gdzie wpisać tego kodu bo nie ma pola wprowadź kod promocyjny. IOS here.
Usunięcie i zaintalowanie appki nie pomogło.
Zgłosiłem do supportu i dostałem taką odpowiedź:

Miło nam powiać Cię wśród członków naszej społeczności.
Dziękujemy za kontakt z nami. Na Twoim koncie został już wykorzystany kupon na pierwszą jazdę i nie będzie możliwości dodania kolejnego. Jeśli chcesz uzyskać więcej darmowych