Wpis z mikrobloga

siedzę i wspominam trochę przeszłość w tym jedną z moich pierwszych wizyt u psychiatry
kolejka na kilkanaście osób, w gabinecie ktoś siedzi prawie godzinę, wszyscy cierpliwie czekają godząc się z myślą, że p--------e jest to życie.
przychodzi jakaś babka pyta się kto ostatni odpowiada jakiś emo typ, babka stoi bo wszystkie siedzenia zajęte
po 15 minutach osoba z gabinetu nadal nie wychodzi, babka zaczyna się denerwować i podejmuje próbę desperackiego wciśnięcia się w kolejkę "czy mógłby mnie ktoś z państwa wpuścić, mam małe dziecko z gorączką w domu a pilnie potrzebuję do pani doktor"
ja d--a cicho jakieś babki pytają "a to pierwsza pani wizyta?" "tak pierwsza", "no to przykro nam ale pierwsza wizyta trwa zawsze ponad godzinę, gdyby to było wypisanie recepty to byśmy panią wpuściły ale my też tu długo czekamy"
prosząca okazuje się jednak nie być madką karyną mówi, że rozumie i już ma wychodzić gdy odzywa się on. obsraniec w białej zbroi
"NAPRAWDĘ ŻEBY MATKA Z DZIECKIEM MUSIAŁA PROSIĆ SIĘ O PIERWSZEŃSTWO TO JEST NIE DO POMYŚLENIA"
"proszę Pana ale my też mamy dzieci i też długo czekamy"
"JA PANI USTOPIĘ JESTEM PIĄTY ALE JAK WIDAĆ INNYCH NIC NIE OBCHODZI DRUGI CZŁOWIEK I JAK W TYM KRAJU MA BYĆ DOBRZE JAK PANUJE TAKA ZNIECZULICA'"
babeczka sama do niego mówi, że ona przecież rozumie i w takim razie przyjdzie jutro od rana
wszyscy są na niego w--------e, recepcjonistka prosi o spokój bo nie jest w klubie
"GDYBY INNYCH RUSZYŁO SUMIENIE TO JUŻ TERAZ BY PANI WCHODZIŁA A NIE MUSIAŁA SIE PROSIĆ MATKI TAK MATKĘ TRAKTUJĄ A PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN JUŻ CHYBA NAPRAWDĘ NIE MA"
babka wyszła, on posiedział jeszcze chwilę słuchając na full jakiegoś rocka na słuchawkach od Sony i sam s--------ł k-----c na nas jeszcze coś pod nosem XDDD
taki wygląd dzbanów którzy idą po zwolnienie z roboty i nie rozumieją że jednak istnieje ta mityczna #depresja i ludzie potrzebują pomocy zamiast liczyć na seksik od jakiegoś MILFA #stulejacontent #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach