Wpis z mikrobloga

4 ofiary śmiertelne - dwoje dzieci i dwoje dorosłych, 90 osób rannych.

Piorun uderzył w stalowy łańcuch którego trzymało się kilkanaście osób.

W Zakopanem został powołany sztab kryzysowy. Szlak na giewont zamknięty, zabici i ranni zwożeni są do szpitali.


W tym czasie Hartman:

Krzyż nadal zabija! Usunąć z Giewontu!

Myslałem, że to krwa fejk... ale jednak nie. ()
Napisał bym coś ale niepotrzebnie bym zwierzęta obraził.
#polska #tatry #wypadek #burza #bekazlewactwa #bekazpodludzi #zydzi #antypolonizm #afera
FlaszGordon - >4 ofiary śmiertelne - dwoje dzieci i dwoje dorosłych, 90 osób rannych....

źródło: comment_BQG5tEhPBspfPucpsh4dvH9PIzvPoLtt.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
a prześledziłeś całe zdarzenie. Zapoznaj się w co od 1901 roku biją pioruny.


@bijotai: a ty zapoznaj się z tym, czego trzymają się ludzie wchodząc na Giewont. Gdy usuniesz krzyż, to pioruny będą bić właśnie w to.
  • Odpowiedz
@bombastick: a szkoda strzępić ryja - tak, krzyż jest tam całym złem - gdyby nie on to tam w ogóle nie występowałyby burze, a pioruny waliłyby w kosmos, do góry nogami, jak w Australii XD
  • Odpowiedz
@VrubeL: tak toczna tawariszcz, ty nie panimajesz szto tu nie nachodzi o krzyż tollko o to że konstrukcja jest wysoka i metalowa więc przebywanie w jej okolicy jest zagrożeniem #!$%@? że to instalacja odgromowa dla Zakopca to już nie jest absurd tylko jakieś #!$%@? level XXL
  • Odpowiedz
a szkoda strzępić ryja - tak, krzyż jest tam całym złem - gdyby nie on to tam w ogóle nie występowałyby burze,


@Ranger: nikt w tym wątku czegoś takiego nie napisał zwłaszcza ja
  • Odpowiedz
: @Ranger: sztuczne podwyższenie szczytu przez instalację na nim czegokolwiek czy to metalowej iglicy drewnianego czy metalowego krzyża czy nawet kamiennego posągu zwiększa prawdopodobieństwo uderzenia pioruna czy to się tobie podoba czy nie
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: dobra flesz użycie przyciąga pioruny jest trochę niefortunne, zastąpił bym je zwrotem zwiększa prawdopodobieństwo uderzenia oczywistym jest również że nie ma w tym przypadku znaczenia forma budowli krzyż nadajnik czy kamienna postura
  • Odpowiedz
@Sagitarius: miło, że ktoś nazywa mnie politrukiem tylko dlatego, że ma problemy z fizyką i wyładowaniami atmosferycznymi. Niestety dla ciebie coś tam o temacie wiem. Aaaaa zapomniałem. Fakty i naukowe dowody zawsze są lewackie. Grunt to modlitwa.
  • Odpowiedz