Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mygylygy7: jest CPR przy Dominikanach, jest też jakiś terapeuta na Kamieńskiego na rogu i jeszcze jeden w tym wysokim bloku przy skrzyżowaniu krakowskiej z Witosa. Jak chodziłem rozeznać temat, to najbardziej podobało mi się w tym ostatnim miejscu. Takie było moje pierwsze wrażenie, ale do wizyty gdziekolwiek nigdy nie doszło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mygylygy7: aha, jakoś nie mogliśmy się zdecydować na ten krok. Nie bardzo też mieliśmy kogoś do popilnowania dziecka, bo on nie mógł chodzić z nami. W końcu jakoś sami rozwiązaliśmy własne problemy.
@AllOver to tak jak u mnie tylko, że u nas poszliśmy osobno do psychologa ( innego ) i praktycznie jedna wizyta poprawiła sprawę + praca nad sobą + kompromisy.
@Mygylygy7: Myślę, że warto. Terapeuta może pomóc Wam zobaczyć związek z innej perspektywy. Terapia par jest zwykle co dwa tygodnie. Jeśli terapeuta Wam nie będzie odpowiadał warto poszukać kogoś innego (to tak jak z lekarzem). Psychoterapeuta nie naprawi waszego związku, praca i działanie jest po Waszej stronie.
Na pewno omijaj Szafrańskich. Może tu? http://www.pcts.com.pl/rzeszow
@Mygylygy7: Jeżeli po 3 latach nie potraficie się dogadać i właściwie nie dogadywaliście się już przez ten cały czas to sobie lepiej darujcie, później łatwiej nie będzie. Przez te lata działało "zakochanie" które przeminie, a Wy do tej pory nie potraficie zbudować odpowiedniej relacji. Smutne no ale takie jest życie.