Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dziwi mnie to jak niektórzy potrafią schudnąć po kilku dniach kilka kg. leciałem w ciągu po kilka dni nie raz.

Na 8 dniowym ciągu schudłem 500g.

A no tak, zapomniałem nie jestem debilem i spływ zagryzalem pizza wyzywając moich kolegów ze walą tylko browary i narzekają że ich brzuch boli XD

#narkotykizawszespoko
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darkejas: Nie biorę kokainy z powodów oszczędnościowych, lubie sobie popić spływ somerkiem czy jagerem ale bez przesady lecieć trzy dni na samych browarach i szlugach a potem płacz że boli i nie mam siły na nic xd
@Krysztal: no to jest zasszde akurat porównaine które akurat idealnie pokazuje jakim gównem jest alko, możesz tydzień wciągać i będziesz miał schizy (które możesz szybko wyleczyć), możesz jarać tydzień będzie git ale picie przez tydzień bez przerwy skutkuje o wiele większymi już problemami, nawet opio nie byłoby tak złe tylko no skręt już by był
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darkejas: hm powiem ci że te schizy to też temat rzeka raz są po dwóch dniach raz po tygodniu nie mam.

Nawet zjazdów jakoś specjalnie nie odczuwam.

Po alko na następny dzień to najchętniej bym przespał xd.

Ostatnio co raz mniejsza chęć mam na alkohol nawet ostatnio wyszedłem z domu i dwa piwa wypiłem przez całą noc xd
@Krysztal: no tak schizy nie musża wystąpić podałem przykład, ale nie ma co pisać ze ich nie ma tylko no można się ich w jedną dobę pozbyć spokojnie a taki kac po tygodniu ostrego chlania to by #!$%@? o jezuuu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darkejas: mój najgorszy stan po zmieszaniu wszystkich możliwych dragow w trzy dni, serio nawet walilismy syntetyczny koks, jakieś mefedrony od sebkow, piguły i cały czas fetę to przez trzy dni bałem się myśleć bo myślałem że wszyscy słyszą to co myślę xD

Przynajmniej byłem w stanie chodzić, raz jak mieszałem żubrówkę z tatra (xD) to mnie chyba wątroba dwa dni bolała a kac trwał 4 dni xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darkejas: Nie mam w planach, uznałem że jednak RC to większe gówno niż zwykle dragi. I zostaje przy fetce tylko i wyłącznie, chyba że będzie okazja to walne koke albo jakieś MDMA jak będę mial w krysztale z koleżanką