Wpis z mikrobloga

  • 18
#sepecharecenzuje Kobiety mafii 2

Papryk Vega mnie nie zawiódł - po Botoksie, który był chyba najgorszym polskim filmem ostatnich 5 lat, Kobiety mafii 2 rozłożyły mnie na łopatki i nie pozwoliły wstać pod ciężarem fabularnego i aktorskiego szamba.

+absolutnie jedyny plus - cameo przeklinającego Bercika i... Jaglak

No, a teraz minusy...

-to chyba kwestia scenariusza albo morale na planie, ale u takiego QT każda miernota gra jakby od tego zależała jej cała kariera, a znów u Vegi każdy, ku@wa każdy polski aktor staje się najgorszym drewnem
-co za absurd, połowa dialogów jest po angielsku, i choć to akurat nie wadzi (tym bardziej, że aktorzy mówią łamaną angielszczyzną z ruskim akcentem), tak już kilkanaście minut dialogów po hiszpańsku to nawet zabawna sprawa...
-znowu masa wymuszonej krwi, dupczenia i poje@anego okrucieństwa, ale na mnie - starym wyjadaczu - sceny piłowania zębów pilnikiem do drewna już przestały robić wrażenie. Vega, co ty kutwa wiesz o scenach gore, ciulu...
-klasycznie przydałyby się napisy - kwestii miernot aktorskich jak zwykle nie da się zrozumieć za pierwszym razem
-agnieszka dygant wciąż jest serialową Nianią, a tu ze swoim pociesznym ryjcem udaje szefa mafii i Escobara, co zawsze napawa mnie mieszanką rozbawienia i żenady :3
-reżyser stwierdził, że niestety, ale kobitki mafii powrócą

Co mam powiedzieć, 1/10. Absolutnie najgorszy film, jaki widziałem w tym roku. Wysryw, który nie powinien nigdy zajmować miejsca w repertuarze. Serdecznie odradzam seans. Najbardziej żałuję poświęconego nań czasu, który mogłem poświęcić na sadzenie marchwi chociażby.

#kino #film #dramat #vega #kobietymafii2
Sepecha - #sepecharecenzuje Kobiety mafii 2

Papryk Vega mnie nie zawiódł - po Botoks...

źródło: comment_tGtLeR6FBGYARcobrKbprafRvvgNDdYZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Sepecha: akurat botoks byl najlepszy, aborcjonisci zawsze maja o niego bol dupy ze to dziecko lezy do ubicia XD
jak drewnem? to odwrotnie chyba, u vegi to chociaz sie czasem ruszaja bo scenariusze jak zwykle #!$%@?
drewnem to chyba te stare dziady ramole
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@acctim Co w nim było takiego najlepszego? I po czym wnioskujes, żem za/przeciwny aborcji?
I drewnem, robienie z siebie idioty na ekranie to może na youtube, ale nie w kinie. Wydukać parę linijek tekstu to i dziecko w przedszkolu potrafi.
  • Odpowiedz
@Sepecha: ja jestem tym ktorego nie obchodzi co ludzie robia ze swoimi dziecmi, moga je nawet sprzedawac na narzady, aby tylko wychodzili na tepych cynicznych #!$%@? ktorzy mysla ze nikt nie widzi co robia xD
fakt - jego filmy to czysty swinizm pokroju NIE urbana

wlasnie to bylo w nim najlepsze ze bydlaki traktuja swoje dzieci jak krowy i swinie z ktorych potem jedza kielbase

czasem gubia sie bo nie wiedza
  • Odpowiedz